tustan.io.ua :: Гостевая книга

 
Всего 39 сообщений

 
 6252017-12-31 18:12:17
I love that instead of arguing with me, you just take me by surprise and kiss me passionately. I love everything you do, you know that right? I love every inch of you and even if you got older today, that will never change. Happy birthday, baby.
 
 Олег2016-06-05 15:35:19
k777k.io.ua/s2334319/online_tv Украинские тв каналы
 
 ваі2015-12-26 13:10:46

504 x 203, 35 кБ
Всім привіт.
 
 Руслан2015-11-24 20:43:26
Вітаю! А куди подівся ваш сайт vlas.org.ua, здається такий адрес...?
 
 Бойко2014-09-08 14:56:56
Шановні бойки-українці,стає гидко,коли бачиш перевертнів,які плюндрують свій рідний край,свою Батьківщину,як оцей тип,-вихованець священника Миколая Возняка із Борислава Туряк.Цікава Ваша думка. Подивіться й послухайте,що він меле! https://www.youtube.com/watch?v=aUDUSTV0toA
 
 Дрогобичанка2014-08-08 23:44:39
Шановні водії ,які полюбляють паркуватися перед магазинами "Вікторія" та "Меблі", що на вулиці Стрийській 103. Паркуйтеся на стоянці, яка поряд з будинком 103. Тротуарна плитка вже так знищена, що наші дітки спотикаються і падають, а ще з таким "форсом" рухаєтесь у пішохідній зоні , а саме по тротуару,що стає страшно за безпеку наших дітей. А компетенті органи просимо змусити власників вище згаданих магазинів поновити плитку, яку вони дозволили знищити, коли самовільно переставили клумби , які саме перешкоджали заїзду транспортних засобів на тротуар. Свавілля водіїв та хамство непокоїть мешканців будинку. Закон один для всіх. Чи нам пішоходам почати рухатись проїжджою частиною? ....
 
 Василь2014-07-14 15:57:20
Цікаво, які повноваження може використати депутат щоб припинити вирубку дубів?
Навіщо тоді існує природоохоронна прокуратура?
Ми надалі продовжуємо рвати гланди через задній прозід.
 
 Василь2014-06-23 16:23:38
Не плутайте грішне з праведним, п. Власюк, адже пам"ять про героїв обов"язок кожного з нас, а тому моє Вам питання, а що Ви особисто зробили щоб ця пам"ять і пошана до людей, які віддали за нас своє життя зберігались, а критикувати найлегше.
 
 Василь2014-06-06 19:23:53
Навіщо видавати бажане за дійсне? Купка горлопанів, на чолі з невдахою намагається зробити неможливе, адже Фірман перший міський голова за час незалежності, який щось зробив конкретне для міста і громади.
А Анаталію Власюку вже час задуматись над своєю долею, адже за своє життя він нічого путнього не зробив і не написав, крім пасквілів і наклепів, які оплачують нікчеми.
 
 эд2014-01-09 22:21:25
Сдохните все твари бандеровские .Порвем вас гнид в мелкие клочья.Уроды.
1 Ігор2014-11-14 21:04:263 года назад
 а це що засмерділо?
 
 Олександр2013-05-01 09:22:54
Шановні колеги.
Публікуйте в RSS матеріали Вашого сайту.
Адже основне завдання при публікації в RSS - забезпечити зручний та швидкий перегляд новин для постійної аудиторії читачів сайту, а не збільшити відвідуваність!
Прихильник Вашого сайту, який постійно читає у RSS-форматі, як правило, дуже зайнята людина - тому важливо втримати такого користувача.
RSS - це чудова штука, особливо якщо його правильно подати.
Успіхів Вам!
 
 Святослав2013-04-19 09:29:50
ПРО СТО ГРИВЕНЬ
або роль громади у справі теплозбереження

Так сталося, що тему теплозбереження у Дрогобичі перетворили в проблему автономного опалення. Добре це чи зле не беруся судити, але для розуміння проблеми подам декілька думок.

Всім відома історія про знайдену випадковим прохожим на дорозі купюру в сто гривень. Мораль цього стає зрозумілішою, коли продовжимо її. Прохожий підняв купюру і задумався, що з нею робити. Є два способи дій. Перший висловлює торгівець з магазину, який закликає «щасливчика» до себе зі словами: «Бери собі ці гроші!» і пропонує свій товар. Інший каже, що можливо це хтось загубив, то краще знайти його і віддати.

З морального боку пропозиція іншого більш прийнятна, бо думає про ближнього, про те, щоб допомогти йому не понести втрат.

Яка ж аналогія із автономним опаленням – пряма. Цей торгівець це образ фірми, що займаються продажем та встановленням котлів. Я не ставлю під сумнів їхню чесність, але спокуса за будь-яку ціну лобіювати дозволи на автономне опалення деколи виходить за рамки порядності.

Цих «сто гривень» це результат тимчасової різниці на вартість газу для централізованого опалення та вартості газу, який використовується котлом автономного опалення від труби газової плити у квартирі. Різниця ця відповідно 1,3 грн та 70 коп. за кубометр (майже у два рази). Звідси міфічна ефективність котла. Зараз не будемо розглядати варіанту вирівнювання цін на газ, що буде логічним і неминучим в найближчий час. Це тема іншої розмови.

Поговорімо про те, що наші багатоквартирні будинки проектувалися тільки для використання централізованого опалення, тому зміна проекту (а встановлення автономного опалення такою зміною і є) тягне виконання робіт за межами квартири, де проводиться встановлення. Це зміна газопроводів для збільшеного використання газу, це балансування тепло системи будинку, гільзування коменів та інші разові витрати, що потрібно зробити бажаючому стати автономним. Крім цього, обігрів приміщень спільного користування трубами центрального опалення, потребує постійної оплати певних прораховуваних сум впродовж опалювального сезону, Спосіб ізоляції труб опалювальної системи, що порходить через жилі приміщення, які їх не використовують теж потребує фінансової компенсації залежно від способу ізоляції і т.п.

Іншими словами, ті люди, що встановлюють автономне опалювання повинні зважати, що централізоване опалення залишається діяти і вони продовжують користуватися його теплом, але не дуже охоче готові за нього розраховуватися і жити за рахунок інших.

Громадська точка зору, по-перше, повинна акцентувати не просто на забороні встановлення автономного опалення (це для чиновників механізм отримання поборів), а організація цього процесу так, щоб ніхто не залишався в програші, нормативно визначаючи всі (!) витрати, які повинні нести ті, хто бажає встановити автономне опалення. По-друге. Вести мову ширше і критично розглядати процеси приготування, транспортування та передачі тепла на предмет ефективності, запровадити прозорість встановлення та зміни тарифів. По-третє, ширше використовувати державні програми енергозбереження та грантові джерела.

Святослав Сурма,18 квітня 2013 року.
ГО «Небайдужі Дрогобичани»
 
 Святослав2013-02-27 01:16:23
Сьогодні, 26 лютого, перед завершенням цьогорічної зими, у Дрогобицькому Будинку Вчителя відбулися перші організаційні збори робочої групи з проведення у Дрогобичі громадських слухань з питань стану, проблем та перспектив розвитку освіти у Дрогобичі.
Розмова видалася ділова. бо було підтримано думку, що Дрогобич - місто європейське, а, відповідно, влада і громадськість - це часто змінювані суб'єкти громади, а тому не протистояння, а спілкування, не взаємні обвинувачення, а формування конкретних пропозицій, щоб реалізувати спільні цінності громади - ефективне навчання наших дітей, максимум результативності від наявних коштів на освіту, бачення розвитку освіти на майбутнє, - мають стати основою громадських слухань.
Всі присутні, а серед зацікавлених був сам очільник освіти міста, директори шкіл, вчителі, депутати, громадські активісти, підприємці та мешканці міста, виступили за проведення громадських слухань через місяць-два, а час до самих слухань використати для роботи створених робочих груп, напрацювання пропозицій. отримання експертних оцінок, знайомлення їх із мешканцями Дрогобича, щоб підійти до самих слухань свідомо. поінформовано та прийняти реальні пропозиції для покращення стану справ в освіті.
До співпраці запрошені як експерти, так і небайдужі громадяни як Дрогобича так і зі Львова, що дасть можливість провести дійсно незалежні оцінки та пропозиції.
Ініціатори цих громадських слухань Олександр Магльона та Святослав Сурма були задоволені початком, вважаючи що вже перший млинець вдався. А далі чекає важка і напружена праця, яка почнеться із збору 500 підписів на підтримку громадських слухань. Далі буде.
 
 юрик2012-11-09 21:29:13
ирро
 
 юрик2012-11-09 21:24:41
добре
 
 Руслан2012-09-28 12:34:43

580 x 600, 187 кБ
Ще раз про Антоника
У вересні цього року, під час приїзду до Дрогобича Віктора Ющенка та Миколи Томенка, Руслан Антоник та його мама, Пелагея, звернулися з особистими проханнями до обох високоповажних достойників: про потребу в помешканні та вирішенні питання про матеріальну компенсацію за понад 7 років, проведених Русланом за гратами внаслідок злочинно сфабрикованого у 2000 році ПечерськоюФемідою Києва звинувачення у справі про вбивство Тичинського, зятя Анатолія Гальчинського, на той час- радника Л. Кучми. Багаторічний змаг правозахисників, громадськості Дрогобиччини та України, журналістів та депутатів всіх рівнів за звільнення Антоника таки змусив помилувати хлопця (але від кого і від чого- досі він сам не знає). Декілька років післятюремної ре соціалізації, необлаштованість побуту та матеріальна скрута спонукали сина та Матір, котра всі свої зусилля поклала на звільнення Руслана, звернутися за підтримкою до тих високопоставлених можновладців, котрі на найвищому рівні, свого часу, доклалися до звільнення Руслана. У своєму зверненні на адресі голови ЛОДА Михайла Костюка політична партія «Наша Україна» (листа підписав Голова ЦВК «НУ» О. Ропотенко) просить обласного державника посприяти у вирішенні насущних і болючих проблем, які досі не вдається вирішити Антоникам самостійно.
Особистого листа підтримки Русланові надіслав Микола Томенко: «Ваш життєвий шлях та ті випробування, які випали на Вашу долю, не можуть залишити спокійними та байдужими. В силу своїх можливостей янамагався долучитися до відновлення правди.
У відповідь на Ваш, Руслане, лист, мною направлено депутатське звернення до голови ЛОДА М. Костюка з проханням віднайти можливість вирішення Вашого житлового питання та надання Вам фінансової допомоги».
Попередні звернення до можновладців регіону від імені матері Руслана, на жаль, не мали позитивного висліду.
Власна інформація
1 Руслан2014-03-14 00:08:324 года назад
 Як не прикро, але й ці звернення не дали ніякого результату!
 
 дрогобичанин2012-08-12 19:42:35
дуже приємно,що М.Гірчиця більше периймається красотою нашого міста, ніж слуги народу -великі мужновладці. Архітектору напевно очі засліпило,або окуляри вдіває затемнені,щоби не бачити своїх шедеврів по місту. Погляньте на кіоски біля ринку- пародія, на двохповерхову будівлю біля кільця на В.Великого,та багато інших, які при новому архітектору ростуть ,як гриби у горах.Негайно треба таке безвідповідальне безчинство талановитого архітектора зупинити,НАМ СКОРО БУДЕ ВСТИДНО ЗА ІСТОРИЧНЕ МІСТО.І ПАМ"ЯТАЄМО,ЩО ЦЕ ВСЕ ЗНЕСТИ ВЖЕ НЕРЕАЛЬНО,бо за тим стоять люди в яких на руках проекти,дозвали. ПАНЕ АНАТОЛІЮ ВЛАСЮК, ЗРОБІТЬ СТАТТЮ ІЗ ФОТОГРАФІЯМИ ПРО НАШОГО ДІЯЧА, ЯКИЙ ВСЕ ВСІМ ДОЗВОЛЯЄ,ЗВІСНО НЕ ЗА ДАРОМ,НЕХАЙ ВСІ ЗНАЮТЬ ГЕРОЯ,БАЧАТЬ,ЧИТАЮЬ, МОЖЕ ТОДІ РАДЗІЄВСЬКИЙ ЗАДУМАЄТЬСЯ,ЗРОБИТЬ КАДРОВУ ЧИСТКУ.
1 tustan2012-08-14 10:37:345 лет назад
 Я думаю, що Радзієвський усе знає і бачить. Просто, мабуть, головний архітектор з кожної оборудки заносить йому касу до ратуші. Тут не архітектора міняти треба, а дрогобицьку владу. І чим швидше, тим краще, поки Дрогобич не перетворився на гниле провінційне містечко.
 
 Людина з Дрогобича2012-07-10 21:39:05
чому останнім часом не виходить Ваша газета?
 
 Короп2012-06-03 10:26:06
Червень 1992 – червень 2012
Привітання з нагоди
двадцятиріччя народного часопису «Тустань»Отож, щиро вітаю народний часопис «Тустань»
і зичу йому лише процвітання!
Цей народний часопис «Тустань», на чолі з
Анатолієм Власюком,
це не просто часопис , –
це справжній храм позитивних емоцій та «державний кордон» для хрунів - чиновників !
І я дуже сподіваюсь, що все більше і більше читачів як малих, так і великих можуть щось там для себе почерпнути!
Хай завжди на Вашому напрямку буде зелена дорога!
З повагою і вдячністю!
 
 О Борков2012-01-20 21:48:37
Будь і далі таким,як ти є,тобто кісткою в горлі нашій недолугій владі. Ти не один.Я ,як і багато інших свідомих громадян України,завжди був,є і буду в опозиції до любої влади.
1 Анатолій Власюк2012-01-23 22:23:556 лет назад
 Дякую за підтримку!
2 Борислав Times2013-03-07 12:56:285 лет назад
 О Борков, а який сенс бути в опозиції до будь-якої влади??
 
 Андрей2011-07-23 02:16:39
Здравствуйте!
Если Вас не затруднит и мой вопрос не покажется Вам идиотским, то прошу на него ответить.
Как вы думаете?.. можно ли доказать, что "Орфоєпічні норми Української літературної мови" не являются основой ее культуры?
Дело в том, что мне нужно написать курсовую на тему: - "Орфоєпічні норми - основи культури Української літературної мови". С помощью различных рассуждений на эту тему (за и против), я хочу доказать, что "Орфоєпічні норми" все таки являются основой культуры "Української літературної мови".
В любом случае буду Вам благодарен.
С ув. Цуканов. А

P.S.
Мой адрес на фейсбуке: facebook.com/andrej.cukanov /> Электронная почта: andrej.cukanov@facebook.com
1 tustan2011-08-20 17:34:066 лет назад
 Мабуть, я не великий знаток у цьому питанні. Культура все-таки більш розлоге поняття.
 
 Мілєвська Тетяна2011-07-11 02:45:14
Вперше заглянула.Розумно і цікаво.Без зайвої пафосності.Вона так набридла скрізь
1 tustan2011-08-20 17:34:266 лет назад
 Дякую!
 
 вова2010-12-30 22:22:47
дякую за газету і з новим роком
 
 SOFO2010-10-02 23:19:03
Толя Власюк--не лише милозвучно, але й стріляє словом гостро й влучно!
 
 Я2010-07-30 16:59:13

219 x 268, 7 кБ
Пане Анатолію, бажаю Вам наснаги, незважаючи на часом недоречну критику.
1 Анатолій2010-07-31 12:28:407 лет назад
 Нелоречної критики не буває. Критика або є, або її нема. Це як вагітність. А за наснагу дякую. Анатолій Власюк
 
 Людмила2010-07-09 16:52:44
Ювілей як час для злету Приємно, що в складний у політичному та економічному розумінні час є люди, які не розчаровуються в навколишньому світі, а роблять чимало, щоб розбудити суспільство до радикальних дій щодо відстоювання власної гідності. В цьому сенсі головний редактор часописів «Воля громади», «Тустань», та автор низки проектів щодо відстоювання інтересів української державності Анатолій Власюк — завжди на передовій. Як колись захисники давньої фортеці Тустань стали на заваді просуванню монголо-татарських орд на Захід, так і в своїх публікаціях журналіст боронить українську ідею. Незважаючи на опонентів, які намагаються то очорнити зроблене Власюком, то якимось чином завадити йому провадити власну лінію й відстоювати власну точку зору. Одначе, все це якраз є ознакою того, що проблеми, які висвітлює журналіст, є актуальними, а сміливості журналіста можна лише позаздрити! Отже, варто творити, якщо написане стає темою для обговорення на форумах, у інших виданнях тощо. Бо влада була, є і буде, мінятимуться політики, партії при владі, а залишатися Людиною з власною думкою, світоглядом серед усього цього політичного українського мотлоху є великою честю. Вітаючи Анатолія Власюка із золотим ювілеєм від дня народження, хочеться побажати йому не лише особистих гараздів, гострого пера та вдячних читачів, але й творчих злетів, наснаги та нових тем. Так тримати, пане Анатолію! З повагою, від імені колег — прикарпатських журналістів, член президії Івано-Франківської обласної організації НСЖУ Людмила СТРАЖНИК.
1 ваі2015-12-26 13:14:162 года назад
 

504 x 203, 35 кБ
іваі івфа іва фіва фіваф іваф іва
 
 vladibormirkov - Тутаев - Russian Federation2009-12-30 20:34:14
Привіт, Толік! З увагою читаю майже все, про що йдеться на цьому сайті, особливо твої повісті з циклу "Барабський міст". Сильно, гостро, цікаво. Бажаю тобі в Новому році нових творчих успіхів, здоров'я та сімейного щастя. Володимир Борков.
 
 Трускавецький вісник - Трускавець - Ukraine2009-12-30 17:09:47
пане Анатолію, хоча ми особисто і не знайомі, але я захоплююся Вами та тим, як Ви своїм прикладом надихаєте нас, молодих журналістів. Нехай для Вас Новий 2010 рік стане направду роком щасливим, успішним, нехай Бог дає Вам та Вашій родині довгі роки життя та береже Вас на многії літа, адже Ви так потрібні всім нам. З повагою - Володя Ключак, "Трускавецький вісник"
1 pozdravlik2015-12-30 15:31:432 года назад
 Поздравления с новым годом 2016 zvonok-putina.ru
 
 ТОля - Борислав - Ukraine2009-12-04 09:59:19
Добре!Ваше сообщение

(jpg, gif, png) Для вставки фото с io.ua вписывайте URL адрес страницы с ним (https://io.ua/№№№№№№)
URL адреса автоматически преобразовываются в гиперссылки.
Ссылка на видео YouTube вида https://youtu.be/11-ти_значный_код_видео преобразовывается в плеер YouTube
Имя