ПРОГРАШНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА

 
 

ПРОГРАШНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА
ПРОГРАШНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА

 

Нещодавно я спілкувався на Фейсбуці з Олегом Ляшком. Він написав, що незабаром створить свою партію, яка, на його думку, стовідсотково пройде до Верховної Ради. Відповідні посилання можете знайти на моїй Стіні.

У мене є великі сумніви, що Олег Ляшко стане народним депутатом України в 2012 році. Але в мене немає жодних сумнівів, що він декілька місяців тому розпочав президентську кампанію.

За кількістю “бігморд” по всій Україні Олег Ляшко вже давно перегнав Віктора Януковича. Звідкіля гроші, пане Олеже? Хто з олігархів зацікавлений у продовженні Вашого політичного життя? На ці та інші питання Ви мені на Фейсбуці так і не відповіли.

Однак відповідь лежить на поверхні: Олег Ляшко має виконати технічну роль, повинен відібрати голоси в тих, хто знаходиться у формальній опозиції до Віктора Януковича, насамперед у Юлії Тимошенко.

Ні депутатом, ні президентом Олег Ляшко не стане, хоча грошей награбастає чимало. Можливо, аж тоді повернеться до журналістики й писатиме розгромні статті? Але хто тоді повірить у його щирість?

 

8 травня 2011Создан 08 мая 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником