МОРДОКНИЖНІ ІМПРЕЗІОНІСТИ

 
 

МОРДОКНИЖНІ ІМПРЕЗІОНІСТИ
МОРДОКНИЖНІ ІМПРЕЗІОНІСТИ

 

У Василя Іванишина є прекрасна стаття “Жерці імпрези”. В ній мова йде про тих, хто приткнувся до українського націоналізму, не маючи жодного стосунку до нього. Всі охочі можуть знайти “Жерців імпрези” на сайті “Бандерівець”.

Однак покійний Провідник Всеукраїнської організації “Тризуб” імені Степана Бандери не врахував ще один різновид імпрезіоністів. Ці псевдонаціоналісти окупували Фейсбук і замість своїх мармиз опублікували портрети Степана Бандери. Однак стає очевидним, що мало назватись українським націоналістом чи навіть бандерівцем, а треба бути ним. Риторика ж новітніх імпрезіоністів, а тим паче їхні практичні дії часто-густо скеровані в антибандерівському напрямку.

Я ще можу зрозуміти дев’ятнадцятилітнього “свободівця”, особливо зі східних теренів України, який Бандеру не читав, але щиро вважає себе бандерівцем, - тим паче на тлі російськомовного, та ще й агресивно антиукраїнського середовища. Але коли вуйко чи цьотка ховаються за фотографією Бандери і проповідують антибандерівські за своєю суттю, хоча й радикальні за змістом речі, а особливо живучи далеко від України, - інакше ніж провокацією за гроші ФСБ, ЦРУ, “Моссаду” і перевертнів із СБУ це не назвеш.

Бійтесь імпрезіоністів! Вони маскуються під “своїх”. Але якщо ворога українства видно у відкритому бою, то “свій” може підступно нанести тобі смертельний удар.

 

7 травня 2011Создан 09 мая 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником