ФАЛЬШИВИЙ СТАРТ ЮРІЯ ЛУЦЕНКА

 
 

ФАЛЬШИВИЙ СТАРТ ЮРІЯ ЛУЦЕНКА
Юрій Луценко став першим вітчизняним політиком, який заявив, що буде балотуватися 2015-го року на посаду Президента України і не стане брати участі в парламентських виборах.

Все це було би весело, якби не було так сумно. Але такі реалії української політики.

Нинішня влада розпочала політичні репресії проти влади колишньої саме з арешту Юрія Луценка в грудні минулого року. Назвати його політв’язнем язик не повертається, настільки знівельовано сьогодні це поняття. Голодування колишнього міністра внутрішніх справ не йде в жодне порівняння з голодуванням шістдесятників. Але будь-яка трагедія, повторюючись, може перетворитися на фарс, якщо маємо не державотворців, а політиканів.

Чи може Юрій Луценко балотуватися в Президенти України? Безперечно, що так – як і кожний громадянин України. Формально. Але якщо він знає, що його засудять на 8 років, то може розраховувати на президентську посаду хіба в 2020 році. Чи буде гарно себе поводити  в ув’язненні? Або сподівається на чергову революцію, яка звільнить його?

З іншого боку, а як же Юлія Тимошенко? Невже він стане їй конкурентом під час президентської кампанії, відбираючи голоси й тим самим сприяючи перемозі Януковича, завдяки якому нині сидить за гратами? Чи знає, що і її посадять?

Чи це просто бравада Юрія Віталійовича, який таким чином підтримує сам себе, своїх рідних і близьких, взагалі тих, хто йому співчуває, а насправді відчуває безсилля перед нинішньою владою?

Як не крути, а мова йде про фальшивий старт Юрія Луценка. Якщо в когось здадуть нерви, то матимемо незабаром заяви й інших політиканів про їхні претензії на президентський пост. Як би там не було, але суддя змушений буде їх зупинити і вдруге стріляти з пістолета. Якщо фальшивитимуть й надалі, може їх просто перестріляти…

 

11 червня 2011Создан 11 июн 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником