БУДАНОВЩИНА

 
 

БУДАНОВЩИНА
В Москві вбили полковника Юрія Буданова.

Під час війни Росії з Ічкерією він згвалтував (черенком саперної лопатки) і вбив чеченську дівчину. Йому дали десять років ув’язнення, з яких він відсидів шість (Путін помилував).

Буданов став символом Росії. Взагалі Росія – це суцільна будановщина. Неросіяни повинні розуміти, що їх в будь-який момент можуть згвалтувати і вбити.

Маємо останні приклади, як Росія поводить себе з Україною та Білоруссю: нас дусить у газових обіймах, у білорусів відбирає все, що погано лежить.

Гасло Миколи Хвильового “Геть від Москви!” не втратило своєї актуальності й нині. Будь-яке співробітництво з Росією неодмінно закінчиться буданівщиною: згвалтуванням і вбивством. З Росією можна говорити лише з позиції сили і обов’язково з позиції власної гідності.

Юрій Буданов вважав, що поступив правильно. В його мозку, зараженому шовінізмом і алкоголем, не могло бути іншої думки: чеченець – ворог. Він був шокований, що його взагалі судили. Але історія завдяки журналістам набула гласності, й треба було формально засудити полковника. Путіних й інших ініціаторів чеченських війн не засудили. Систему не засудили. З іншого боку, як можна засудити російський менталітет?

Буданов не виправдав сподівань російських так званих патріотів. Він не став символом російського так званого патріотизму. Тому для цих людей лише мертвий Буданов може стати прапором боротьби за вищість росіян.

 

12 червня 2011 Создан 12 июн 2011  Комментарии       
Всего 1, последний 6 лет назад
В. Борков 17 июн 2011 ответить
Так і хочеться переінакшити відому фразу: Толік, ті мені друг, але істина дорожча.
1) Звідки ти взяв, що "...він згвалтував (черенком саперної лопатки)..."???
2)Хто тобі сказав таку дурницю, що "...Буданов став символом Росії"???
3) я поняття не маю про Миколу Хвильового, але його гасло “Геть від Москви!” значно розумніше, ніж твоє "...З Росією можна говорити лише з позиції сили", адже історія знає немало великих і малих дурнів, які намагалися в минулому говорити з Росією з позиції сили. Де вони? А Росія стоїть. Часто стоїть нетвердо, на "нетверезих" ногах, отримує жебрацьку зарплатню і кляне владу і зтиха (на кухні), і вголос (на площах). Але краще не чіпати останнього алкоголіка темою погроз війною чи якоюсь іншою силою, бо він голими руками буде душити ворога і останнім гнилим зубом перегризе глотку кому завгодно. Це ліпше не перевіряти, а прийняти на віру - буде краще для всіх.
4) Не хочеться навіть запідозрити, що оці мої думки кинуть тінь на нашу з тобою майже піввікову дружбу, але оця стаття, Толік, - не твій рівень. Як кажуть у спорті, ти не перескочив свою планку отією статтею, а пройшов під планкою. Бажаю нових творчих висот.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником