ПРОВАЛ “СВОБОДИ” НА ТЕРНОПІЛЛІ

 
 

ПРОВАЛ “СВОБОДИ” НА ТЕРНОПІЛЛІ
За рік на Тернопіллі кількість безробітних зросла вдвічі.

Як відомо, при владі в цьому благословенному Богом краї вже тривалий час знаходиться “Свобода”.

Зрозуміло, що збудувати рай в окремо взятому регіоні не вдасться жодній політичній силі, тим паче, якщо “Свобода” формально перебуває в опозиції до правлячої партії. І я би не писав узагалі про це, розуміючи ситуацію в державі, якби партія Тягнибока поруч з національними, націоналістичними гаслами не озвучувала соціальних.

На мою думку, це була провальна ідея. Мабуть, вороги підказали або “свої”, які бувають гіршими за “чужих”, але щоб це усвідомити, потрібен час. Здійснювати соціальні перетворення там, де можна і потрібно, - це одне, а говорити на кожному кроці про це – зовсім інше.

Перемога на місцевих виборах на західних теренах не могла і не дала соціальних важелів для здійснення перетворень насамперед у житлово-комунальній сфері. Окрім об’єктивних (зосередження фактичної влади в Києві, брак коштів на розв’язання соціальних проблем і таке інше), є й суб’єктивні причини. І найголовніша серед них – захланність тих, хто дорвався до влади. “Свободівці” в цьому плані нічим не відрізняються від регіоналів, “фронтозмінівців” чи представників інших політичних сил. Влада – це така хвороба, яка неодмінно повинна закінчуватися відрізанням свинячих рил від корита. Без цього хірургічного втручання подолати захланність влади практично неможливо.

До суб’єктивних причин додається відсутність менеджерських здібностей у більшості “свободівських” керівників. Адже щоб створити нові робочі місця або принаймні втримати ті, які вже створені, не потрібно особливих вливань із центру, хоча й без цього не обійдеться. Головне, грамотно вивчити ринок праці, чесно й прозоро працювати з імовірними інвесторами, а не думати, що від цього потрапить до твоєї кишені, не бути корупціонером і не створювати ситуацій, коли без корупції аж ніяк не обійтись. Просто, як борщ! Але для цього треба бути націоналістом не на словах, а на ділі.

Обіцянки Ющенка про створення щороку мільйона нових робочих місць луснули, як мильні бульбашки. І навіть маніпуляції центрів зайнятості на місцях не могли цьому зарадити. Янукович не пішов шляхом Ющенка, розуміючи безперспективність розвитку економіки в сучасних умовах. Більше того, він свідомо нищить середній клас, віддавши все на відкуп олігархічним кланам.

“Свобода” успішно включилася в “соціалістичне змагання” з Партією регіонів, а на Тернопіллі навіть вийшла у лідери. Про це можуть засвідчити безробітні.

 

13 червня 2011Создан 13 июн 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником