НОВА КНИГА ПРО БОРИСЛАВ

 
 

НОВА КНИГА ПРО БОРИСЛАВ
Традиційно в другу неділю вересня бориславці святкують не лише День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, а й День міста.

Борислав за традицією й досі називають містом нафтовиків, хоча вже давно ця професія не є настільки популярною, як раніше. Та й обсяги видобування нафти значно скоротилися, ніж це було, скажімо, якихось десять років тому.

А свого часу Борислав називали галицькою Каліфорнією, про нього писали Іван Франко та місцевий письменник Стефан Ковалів. Щоправда, здебільшого це був опис злиденної праці бориславців і прибулих з навколишніх сіл мешканців, завдяки яким збагачувалися сильні світу цього.

До свята нафтовиків і всіх, хто причетний до цієї благородної професії, група авторів планує видати нову книгу про Борислав. Окрім відомих фактів, до неї ввійдуть ті, які ми звично називаємо “не для широкого вжитку”. Стосуватимуться вони насамперед видобутку нафти в Бориславі. Авторам удалося знайти нові джерела інформації, записати спогади тих ще живих ветеранів нафтової справи, які творили славу Бориславу.

Книга вийде не за бюджетні кошти. Фінансування здійснює група ентузіастів, справжніх патріотів міста, яким не байдуже майбутнє Борислава. До речі, вони, як і автори видання, переконані, що нафтова слава Борислава – це не минуле чи сьогодення, а майбутнє древнього міста. На основі новітніх технологій можна видобути ще чимало нафти з надр землі.

Видання за своїм жанром буде науково-популярним, легким і доступним у читанні, догодить смакам різних верств населення. Також у ньому буде чимало старовинних чорно-білих і сучасних кольорових фотографій.

 Создан 18 июн 2011  Комментарии       
Всего 1, последний 5 лет назад
000 12 мар 2013 ответить
hotwheels.50.mail.ru
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником