ФАЛЬШИВИЙ СТАРТ МИКОЛИ ГУКА

 
 

ФАЛЬШИВИЙ СТАРТ МИКОЛИ ГУКА
Дрогобич і села Дрогобицького району обклеєні своєрідними плакатами. На червоно-чорному (бандерівському) тлі виведене лише одне слово – “ГУК”.

Схоже, колишній міський голова Дрогобича хоче нагадити електорату про своє існування. Втім, у цьому немає потреби, бо дрогобичани не забули про невдаху-мера, який дискредитував український націоналізм і виявився цілковитим нулем у розв’язанні господарських проблем міста.

Як відомо, Микола Гук заявив про свої претензії на мандат народного депутата України від Дрогобицького виборчого округу. У нього є сталий електорат приблизно на рівні п’яти відсотків у Дрогобичі й Стебнику, який голосуватиме за свого улюбленця, що би про нього не говорили опоненти. Схоже, він сподівається поназбирати дещицю голосів і в інших населених пунктах Дрогобиччини, де про його подвиги знають менше, аби таки потрапити до Верховної Ради України.

Очевидно, Микола Петрович хоче взяти реванш – насамперед в Олексія Радзієвського – за свій програш на виборах міського голови Дрогобича в 2010 році. Тоді перемогти в нього не було жодних шансів, бо дрогобичани і стебничани побачили, яку руїну після себе він залишив. Проте нині Гук має надію на успіх, бо нинішня влада виявилася більш злодійкуватою, ніж та, що була за Гука.

Боже провидіння зробило так, аби дрогобичани і стебничани свого часу обрали Миколу Гука міським головою Дрогобича. Він не пройшов випробування владою. Всі остаточно переконалися, що жодного стосунку до українського націоналізму цей тип не має, а його менеджерські здібності в управлінні господаркою є нульовими, якщо не мінусовими.

Фальшивий старт Миколи Гука на націоналістичному тлі свідчить про те, що він вкотре спекулюватиме святою для кожного українця ідеєю, аби розв’язувати власні проблеми і збагачуватися за рахунок мандату народного депутата України. Цей політичний пройдисвіт вивчив напам’ять окремі цитати з Івана Франка, Василя Стуса, Ліни Костенко, які постійно використовує у своїй пропагандистській діяльності, приміряючи велич геніїв до своєї ницої натури.

Як на мене, електоральних зусиль, підлості й агресивності не вистачить, аби Микола Гук переміг. Тому не виключено, що він піде в “тінь” і стане так званим технічним кандидатом, прокладаючи за гроші дорогу в депутати більш удатному претендентові. Якщо вже не зробив цього…

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 02 июл 2012  Комментарии       
Всего 1, последний 5 лет назад
ккк 06 июл 2012 ответить
гук авантюрист
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником