СІМЕЙНИЙ БІЗНЕС ПО-ДРОГОБИЦЬКИ?

 

СІМЕЙНИЙ БІЗНЕС ПО-ДРОГОБИЦЬКИ?
СІМЕЙНИЙ БІЗНЕС ПО-ДРОГОБИЦЬКИ?

 

Як стало відомо, в Дрогобичі хочуть створити сміттєсортувальний завод на базі комбінату міського господарства.

Для цього на сесію Дрогобицької міської ради, яка відбудеться у п’ятницю, 27 липня, вносять питання про зміни в статуті цього підприємства. Тепер комбінату міського господарства дозволять створювати спільні підприємства. Сміттєсортувальний завод має стати українсько-словацьким.

Працівники комбінату, які побажали залишитися невідомими, стверджують, що міська влада заборгувала підприємству понад півмільйона гривень. Тепер, зі створенням нового підприємства вся техніка, на їхню думку, відійде до нього, а працівники комбінату можуть залишитися безробітними. На території комбінату бачили сина Олексія Радзієвського, який приїжджав разом зі словаками. Працівники підприємства бояться, що сімейний бізнес по-дрогобицьки у виконанні влади не може призвести ні до чого доброго.

За великим рахунком, сміттєсортувальний завод не розв’язує проблему охорони довкілля. Вже понад двадцять років ведеться розмова про будівництво в Дрогобичі сміттєпереробного заводу. Здається, ще не було такого міського голови, який би не обіцяв цього, а віз і нині там.

Працівники комбінату кажуть, що зі створенням спільного підприємства їм стане гірше. Але вся біда в тому, що вони бояться публічно відстоювати свої права, аби не позбутися роботи. Цим і користаються можновладці.

Економічних і соціальних розрахунків, чи потрібен Дрогобичу саме сміттєсортувальний, а не сміттєпереробний завод, наразі нема.

 

Анатолій ВЛАСЮК Создан 26 июл 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником