БОГДАНА МАТОЛИЧА ВВАЖАЮТЬ “СТУКАЧЕМ”

 

БОГДАНА МАТОЛИЧА ВВАЖАЮТЬ “СТУКАЧЕМ”
Так званий мовний закон Ківалова-Колесніченка розколов Україну. “Воюють” не тільки Схід із Заходом. Найстрашніше, що розколото суспільство.

Нещодавно представники “Свободи” не пускали на роботу керівників Львівської обласної державної адміністрації. Причина та ж – мовний закон. Прості працівники могли спокійно пройти до приміщення.

Відтак в активістів “Свободи” розпочалися неприємності. Їх по одному почали викликати до прокуратури. Винним у цьому “свободівці” вважають першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Богдана Матолича. В заяві прокурору саме він стверджував, що йому не дозволяли потрапити до робочого місця.

Керівник фракції “Свободи” у Львівській обласній раді Ірина Сех назвала Богдана Матолича “стукачем”. Вона вважає, що в прокуратури можуть знайтися формальні приводи, аби не допустити до виборів у жовтні 2012 року чільних діячів “Свободи”, які були організаторами акції.

Сам Богдан Матолич, який свого часу був міським головою Трускавця, підписав заяву, в якій стверджує, що виступає за українську мову. Однак була також оприлюднена заява Львівської обласної державної адміністрації про те, що мовний закон Ківалова-Колесніченка не може зашкодити розвитку української мови, а тому його необхідно прийняти.

 

АНАТОЛІЙ ВЛАСЮК   Создан 29 июл 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником