ЧИ БАЛОТУВАТИМЕТЬСЯ МИХАЙЛО СЕНДАК ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ?

 

ЧИ БАЛОТУВАТИМЕТЬСЯ МИХАЙЛО СЕНДАК ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ?
За інформацією управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації,  станом на 28 липня 2012 року забезпечено в повному обсязі виплату матеріальної грошової допомоги,  виділеної з резервного фонду державного бюджету населенню сіл Волоща, Тинів, Зади, яке постраждало унаслідок проходження ввечері 9 червня 2012 року територією області холодного атмосферного фронту.

Виплачено допомогу 563 особам на суму 3 мільйони 280 тисяч 722 гривні, з них: 413 жителям села Волоща на суму 2 мільйони 524 тисячі 409 гривень та 150 жителям сіл Тинів, Зади на суму 756 тисяч 313 гривень. Загальна сума виплаченої допомоги постраждалим від буревію з урахуванням раніше виплачених коштів з обласного бюджету (407 тисяч 250 гривень) становить 3 мільйони 687 тисяч 972 гривні. Про це інформує офіційний сайт Дрогобицької РДА.

Натомість прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів інформує, що заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Михайло Янковський особисто відвідав село Волоща Дрогобицького району. Саме цей населений пункт під час стихії, що вирувала на Львівщині 9 червня, постраждав найбільше – внаслідок сильного граду зазнали пошкоджень покрівлі дахів житлових будинків та господарських будівель 564 домогосподарств.

Однак уже невдовзі усі знищені будівлі будуть відновлені повністю. Це стало можливим завдяки коштам, які згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 червня 2012 року були виділені для проведення невідкладних робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Із резервного фонду державного бюджету на подолання наслідків стихії виділено понад 7,5 мільйонів гривень – майже половина із цих коштів надійшла саме для Дрогобицького району.

“Мені приємно, що завдяки спільній роботі Львівської обласної державної адміністрації, а також місцевих органів виконавчої влади у вкрай стислі терміни було зроблено все, аби життя у селі Волоща та інших постраждалих від стихії населених пунктах увійшло у звичне русло. На сьогодні можна із впевненістю сказати, що про страшну негоду селяни невдовзі забудуть, адже уже сьогодні йде активна робота із відновлення дахів будинків, постраждалих від негоди”, - зазначив у коментарі “12 каналу” Михайло Янковський. За словами заступника голови ЛОДА, на цей час відновлено усі пошкоджені об’єкти бюджетної сфери та комунальної власності, ведуться ремонті роботи у приватних будинках. “Для надання матеріальної допомоги сім’ям, постраждалим внаслідок стихійного лиха, розпорядженням голови ЛОДА від 15 червня 2012 року з резервного фонду обласного бюджету виділено понад 1 мільйон гривень, у тому числі Дрогобицькому районному бюджету - 407 тисяч 250 гривень”, - сказав пан Янковський.

Нагадаємо, внаслідок негоди 9 червня 2012 року у Львівській області зазнали пошкоджень від граду покрівлі дахів житлових будинків та господарських будівель 2 311 домогосподарств, а також покрівлі дахів 143 об’єктів та житлових будинків комунальної власності і бюджетної сфери Дрогобицького, Жидачівського, Миколаївського та Самбірського районів області.

Здавалось би, все йде, як має бути. Держава, хоч і з запізненням, але подбала про мешканців постраждалих сіл Дрогобиччини, хоча відкритим залишається питання про відшкодування за посічену градом городину.

На білому коні в’їхав у Волощу заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Михайло Янковський, який балотуватиметься до Верховної Ради України по Дрогобицькому виборчому округу від Партії регіонів. На його тлі блідо виглядає голова Дрогобицької районної державної адміністрації Михайло Сендак, який теж хотів би стати народним депутатом України. Саме відсутність вчасної державної допомоги постраждалим селам призвела до того, що мешканці Волощі, Тинова, Задів тричі пікетували приміщення Дрогобицької районної державної адміністрації, вимагаючи зустрічі з Михайлом Сендаком, який від них утікав. Тепер мешканці цих сіл зрозуміли, хто насправді має силу порівняно з Сендаком. Звичайно, це білий і пухнастий Михайло Янковський, який здатний розв’язувати проблеми. Щоправда, за рахунок держави, але все-таки.

Залишки авторитету Михайла Сендака після цього суттєво звузилися, немов шагренева шкіра. Я думаю, що невдатний очільник району мав би серйозно задуматись: а чи варто йому балотуватися до Верховної Ради України? Ні, одна справа, якщо він переможе, в чому багато хто сумнівається. Тоді “героя” не судитимуть. Але якщо він відтягне голоси виборців від Михайла Янковського, не зможе “посадити” свого одвічного опонента Михайла Задорожного, а в результаті виграє хтось з опозиції, - тоді можна поспівчувати Михайлові Дмитровичу. Його однозначно звільнять з посади голови Дрогобицької райдержадміністрації та можуть посадити – тепер уже без лапок. За що? Була би людина, а кримінальна справа знайдеться. Тим більше проти того, хто вирішив грати у самостійну, а не в командну гру Партії регіонів.

Здається, на цьому не лише політична, а й будь-яка кар’єра Михайла Сендака закінчується. Інтуїція нарешті зрадила йому. Не на тих поставив. Чи, може, ще є час переметнутися до так званої української правиці Віктора Ющенка? Або записатися в команду молодих політиків майбутнього Наталії Королевської…

 

Анатолій ВЛАСЮК Создан 03 авг 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником