ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ

 

ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ
Дай Боже вам здоровля, мої дорогенькі! Скучив за вами. Абисьте мені ніколи не хорували!

Моєму шефові Анатолієві Власюку зателєфонував єден можновладець і почав метати в слухавку погрози. Тому фацету не сподобалася стаття редактора “Тустані”. То напиши відповідь, будь цивілізованою людиною, а не динозавром. Отаку маємо свободу слова!

А тепер того можновладця, який так поважно вміє ходити у вишиванці, підозрюють ще в одному злочині. Подейкують, жи він поскаржився більшому можновладцеві, який хоч і не часто, але теж ходить у вишиванці, а той натравив міліціянтів на Васю Кирилича. Хто це? То журналіста, мешкає в Дрогобичі, але працює в трускавецькій газеті у Грицака. А ще пару літ тому Василько звар’ював і вступив до секти Догнала. Такий вумний став, жи хотів бути святішим за Папу Римського. Так ось, наш Василько задумав з тотими догналівцями влаштувати молебень біля дрогобицької ратуші, а міліцянти йому викручували руки, аби йшов геть. Нє, Василька тлумити треба, але по-дружньому, бо то зазомбоване, що в нього у мозку, лише лікарі зможуть вивести. Але щоби так поступати, розв’язувати проблему через мєнтів, - то лише підлі можновладці у вишиванці можуть зробити.

А мого кумпеля Василя Сторонського здоймили з роботи. Мав він найкращу працю - махав віником на Війтівській Горі. Василь пише вірші й музику, за свою пенсію видає книжечки - і тішиться з того на радість друзям. Але друлили Яніва - і Сторонський залишився без роботи. Я си так мислю, жи, мабуть, хтось з ратуші застовбив за собов то місце. А що, не знати, з якої ноги завтра встане Радзієвський, а тут маєш мітлу, лопату, спецодяг - і працюй собі з шостої до дванадцятої, а потім сиди у “Фоксі-Роксі” й дудли пиво. Так що залишився Василь без додаткового заробітку, бо на єдну пенсію важко прожити, не те що й книжки ще видавати.

Але втішився я за мого кумпеля Микольця Тустановського. Пам’ятаєте, був він свого часу міським головою Борислава. А тепер вгадайте, що він задумав? Га? Не знаєте? Йде пан Микола у народні дупутати України! Моя Стефка сказала, жи буде в нього довіреною особою по Горішній Брамі, бо то є правдивий хлоп. А моя Стефка, ви знаєте, лиш гляне - і будь-кого переконає. Правда, має Микольцьо декілька гріхів, і рух “Чесно” його не профільтрує. Скажімо, був спочатку в “Батьківщині”, потім скочив до соціялістів, а зараз у  “Соборі”.  А ще Тустановський, як був мером, віддав частку власності озокеритової шахти якимось крутим пацанам із Києва. Тепер озокеритову шахту заллєло водов, ніхто її не помпує, так що пів Борислава може піти під землю. Мабуть, як наш Микола стане народним дупутатом, то віддасть тоту шахту в надійні руки, і бориславці заживуть щасливо.

А ще в народні дупутати йде Тарас Гентош. Дрогобичани мають йому красно дякувати за висунення Гука в міські голови. Файно покерував Дрогобичем морський офіцер! А від КУНу, до якого належить Тарас Гентош, у ратуші засідає Тарас Метик, теж наш хлоп. Я так си подумав, жи Радзієвський з Коростельовим втілюють у життя директиви партійців КУНу, а тому дрогобичани процвітають не по днях, а по годинах. А ще в пана Гентоша є люксусовий джип з польськими номерами, на який треба працювати не один рік. Так що красти гроші, аби купити машину, йому вже не треба, хіба що будемо заправляти автомобіль бензином. Моя Стефка каже, жи теж стане довіреною особою Тараса Гентоша на Горішній Брамі. Ото за Тустановського буде агітувати по чьотним дням, а за Гентоша - по нечьотним, і все буде чьотко!

На цій оптимістичній ноті дозвольте закінчити. Аби ваші внуки жили в незалежній Україні від Сяну до Дону!

 

ФІЛЬОЗОФ МАКСИМ ГІРЧИЦЯ ІЗ ГОРІШНЬОЇ БРАМИСоздан 03 авг 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником