ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ

 

ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ
 

 

Дай Боже вам здоровля, мої дорогенькі! Скучив за вами. Абисьте мені ніколи не хорували!

Вповім вам єдну історію, абисьте знали, звідкіля ноги рос-туть. Задумав якось мій кумпель Микольцьо Гук посадити калину на обійсті. А й справді, чи може хлоп у вишиванці жити без калини? Викопав ямку, а там золото. Думав Микольцьо спочатку за те золото нагодувати голодуючих в Африці. Але всіх не нагодуєш. Он в Дрогобичі намагався це зробити, як був мером, але все одно залишилися невдоволені. Отож вирішив золото продати й стати народним дупутатом України, аби піднести на вищий рівень український нарід.

Тому тепер мене не питайте, звідкіля в Гука гроші на газету, яку видає 50-тисячним накладом, на палатки з гордим найменням “Гук!” та на інші прибамбаси. Моя Стефка готова роздерти очі кожному, хто скаже їй, що за Гуком стоїть Димінський чи якийсь інший олігарх. Копайте ямки, знаходьте золото і йдіть у народні дупутати!

А ще при Гукові знайшов собі роботу на старості років Йосип Присяжнюк. Він Заслужений учитель України, пише вершики, а тепер став редактором того “Гука!”. Уявляєте, все в газеті про Микольця пише. А як інакше, коли назва відповідна.

А ще я си втішив за нашого родака Міська Кулиняка. Бідака працює міністром культури і разом зі своїм кумпелем Табачником підтримує все українське.

Нещодавно показали його в гіпсі. Зламав, бідака, руку. Чи то якась кобіта його друлила з ліжка, чи мав необережність десь тоту руку засунути - не знаю. А, може, якісь золоті прикраси загіпсував, як Нікулін у фільмі “Діамантова рука”.

Місько мав нещодавно неприємність. Кубіта, яка працює заступницею керівника Лаври, сказала на камеру, жи дала при вступі на роботу хабаря міністрові культури. Аж 15 тисяч долярів! Уявляєте собі, аби Місько, це небесне створіння, взяв хабаря? Та нізащо не повірю! Я так си думаю, жи тота кубіта хотіла щось від Міська, бо він розлучений, а той відбивався, бо поклявся у вірності дружині Януковича, з якою ходить на балет в Донецьку. Може, тоді й руку зламав.

Але всіх цього тижня перевершив мій кумпель Ромцьо Калапач. Той, жи був міським головою Стебника, а потім надумав балотуватися вдруге й набрав аж 77 голосів виборців. Теперка Ромцьо знову вигулькнув на світ Божий, аби здивувати дрогобичан. Навпроти Святої Трійці він зводить якусь будку. Кажуть, жи то буде якийсь міні-торговельний комплекс. Що там хоче Ромцьо продавати, один Бог знає. Навіть неозброєним оком видно, що тота будка не вписується в навколишнє середовище. Але наші архітектори, як занюхають зелені, то стають такими модерністами й авангардистами, що куди там простому хлопові докумекати.

Поруч з тов будков стоїть пам’ятник Стефанику, а далі буде стояти пам’ятник митрополитові Шептицькому. А між ними наш Ромцьо зі своєв будков. А таки ввійде в історію Калькулятор, як кличуть його в рідному Стебнику!

Несподівані проблеми виникли в Ігоря Куруса. Центральна виборча комісія не хотіла його реєструвати, бо не надійшли кошти в сумі 13 тисяч, передбачені для такої події. Курус ті гроші проплатив ще другого серпня, але станом на сьоме серпня Ощадбанк їх ще не перерахував. Я си так мислю, жи тоті крутії-банкіри крутять грішми, як циган сонцем. Їм вигідно декілька днів потримати грошенята, заробити на цьому проценти, аби набити кишені. Наш краянин каже, жи буде подавати до суду, якщо його не зареєструють.

І останнє. Нарешті скінчилася спека. Ура!!!      

На цій оптимістичній ноті дозвольте закінчити. Аби ваші внуки жили в незалежній Україні від Сяну до Дону!

 

ФІЛЬОЗОФ МАКСИМ ГІРЧИЦЯ ІЗ ГОРІШНЬОЇ БРАМИСоздан 11 авг 2012  Комментарии       
Всего 1, последний 5 лет назад
дрогобичанин 12 авг 2012 ответить
дуже приємно,що М.Гірчиця більше периймається красотою нашого міста, ніж слуги народу -великі мужновладці. Архітектору напевно очі засліпило,або окуляри вдіває затемнені,щоби не бачити своїх шедеврів по місту. Погляньте на кіоски біля ринку- пародія, на двохповерхову будівлю біля кільця на В.Великого,та багато інших, які при новому архітектору ростуть ,як гриби у горах.Негайно треба таке безвідповідальне безчинство талановитого архітектора зупинити,НАМ СКОРО БУДЕ ВСТИДНО ЗА ІСТОРИЧНЕ МІСТО.І ПАМ"ЯТАЄМО,ЩО ЦЕ ВСЕ ЗНЕСТИ ВЖЕ НЕРЕАЛЬНО,бо за тим стоять люди в яких на руках проекти,дозвали. ПАНЕ АНАТОЛІЮ ВЛАСЮК, ЗРОБІТЬ СТАТТЮ ІЗ ФОТОГРАФІЯМИ ПРО НАШОГО ДІЯЧА, ЯКИЙ ВСЕ ВСІМ ДОЗВОЛЯЄ,ЗВІСНО НЕ ЗА ДАРОМ,НЕХАЙ ВСІ ЗНАЮТЬ ГЕРОЯ,БАЧАТЬ,ЧИТАЮЬ, МОЖЕ ТОДІ РАДЗІЄВСЬКИЙ ЗАДУМАЄТЬСЯ,ЗРОБИТЬ КАДРОВУ ЧИСТКУ.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником