“ЧЕСНО” В ДРОГОБИЧІ

 

“ЧЕСНО” В ДРОГОБИЧІ


Цього понеділка, 13 серпня, відбулася прес-конференція групи “Чесно” в Дрогобичі. З журналістами спілкувалися Святослав Сурма, Володимир Кондзьолка, Тарас Демко та Богдан Гринчишин. Крім того, до цієї групи в Дрогобичі ще входять Олег Балог, Михайло Ваврин, Тарас Кучма, Петро Хорт і Богдан Юзефів.

Дрогобич став єдиним не обласним центром України, де в квітні цього року самоорганізувалася група “Чесно”.

Керівник групи Святослав Сурма зазначив, що рух “Чесно”, співпрацюючи з кандидатами в народні депутати України, фільтрував їх за шістьма критеріями доброчесності. Схоже, що жодний з претендентів не пройде за всіма параметрами. З одними кандидатами завершується перший етап співпраці, а матеріали про них надсилаються до аналітиків і юристів у Києві. З іншими така співпраця лише розпочата, а ще з двома члени дрогобицького “Чесно” шукають можливості розпочати співпрацю. Тарас Демко заінтригував присутніх тим, що один з кандидатів категорично відмовився співпрацювати з “Чесно”, але його прізвища не назвав.

Святослав Сурма зазначив, що “Чесно” не бере на себе прокурорські чи суддівські функції, а просто збирає дані з відкритих джерел інформації про того чи іншого кандидата, аби потім донести це все до виборця. І саме виборець має поставити крапку, проголосувавши чи не проголосувавши за того, хто претендує на мандат народного депутата України.

Проте критерії, запропоновані “Чесно”, є формальними, а тому може трапитися так, що негідники вийдуть сухими із води, бо про них обмаль інформації у відкритих джерелах, а совісні просто не пройдуть фільтрації, не вписуючись в запропоновані критерії. “Чесно” готове вдосконалювати свою діяльність. Робота в даному напрямку буде продовжена і після виборів до Верховної Ради України, адже попереду маємо вибори до місцевих рад.Создан 14 авг 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником