НОВА КНИГА І ВИСОКІ ВІДЗНАКИ АНДРІЯ ГРУЩАКА

 

НОВА КНИГА І ВИСОКІ ВІДЗНАКИ АНДРІЯ ГРУЩАКА
Три життєві вершини здолав нещодавно бориславець Андрій Грущак.

У видавництві “Посвіт” побачила світ його нова книга “Суголосся часу”. Це – літературно-критичні статті, написані впродовж усього творчого життя, та публіцистика п’ятнадцяти років журналістської діяльності автора.

Наш колега по перу підготував ще три книги: “Трафунки” – життєві оповідки, “Сірко” – повість для дітей та “Краплі” – короткі віршові форми. Андрій Грущак завершує роман про Голодомор 1946-1948-х років у Галичині.

Без перебільшення можна сказати, що це вагомий внесок у нашу національну культуру, бо рецензії та публіцистика – дзеркало нашого минулого й сучасного, що позначені успіхами і втратами, які пережив наш народ, виборюючи свою Державність.

А ще письменник Бойківського Підгір’я Андрій Грущак виборов диплом лауреата літературного фольклорно-етнографічного конкурсу “Бойківський світ” імені о.Михайла Зубрицького за книжку “Історія Волощі”.

Крім того, він як член Всеукраїнського об’єднання “Письменники Бойківщини” (голова – Любов Рудавська-Вовк) нагороджений Почесною грамотою Всеукраїнського товариства “Бойківщина ХХІ століття”, яке очолює Петро Косачевич.

 

Галина МАДЕЙЧУК

Ми щиро радіємо за нашого колегу-журналіста з приводу високої творчої відзнаки.

Галина МАДЕЙЧУКСоздан 18 авг 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником