ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ

 

ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ

 

Дай Боже вам здоровля, мої дорогенькі! Скучив за вами. Абисьте мені ніколи не хорували!

Нє, я не знав, жи мій кумпель Місько Сендак така нендза. Єнший мій кумпель, Місько Янковський, балакав з Сендаком, і той казав, жи балотуватися в нардепи не буде. Вмикаю комп’ютер, заходжу на сайт Центральної виборчої комісії - є Михайло Дмитрович  зареєстрований кандидатом у народні дупутати. Нє, ви бачили таке? Такого поважного можновлад-ця надурити. Та він самому Януковичу пожаліється - і копнуть Сендака. Цікаво, як вони між собою ділитимуть адміністративний ресурс?

А моя Стефка минулого тижня знаєте з чого найбільше втішилася? З того, жи дрогобицькі дупутати висловили недовіру Януковичу. Моя кохана дружина вже давно казала, жи треба Віктора Фьодоровича визнати персонов нон грата в Україні й запроторити за грати.

А дрогобицькі дупутати зворохобилися, бо гарант підписав так званий мовний закон Ківалова-Колесніченка.  Нє, як ти хочеш “гаваріть паданєцкі”, то балакай, але навіщо ж усю Україну нагинати? Ще й запросив до себе на розмову так звану інтелігенцію - драчів, мовчанів, жулинських, стусів-молодших й іншу нечесну кампанію, яка заглядає до рота Януковичу, аби якусь премію їм підкинув. Те, що там затесався Кравчук, мені зрозуміло, бо той і маму рідну продасть, аби не сісти до буцегарні. Бояться колишні президенти Віктора Фьодоровича, ой, бояться, бо знає кицька, чиє сало з’їла! А гарант побалакав з ними про необхідність розвитку української мови - й наступного дня підписав той сумнозвісний закон услід за ще одним боягузом Литвином. А-на маєш ляпаса, так звана українська інтелігенціє! Не лізь близько до царя-сонечка, бо спечешся на квасне ябко.

Вгадайте з трьох разів, кому Янукович доручив розробити заходи з захисту української мови? Азарову! Ото цирк на дроті! Будемо ми тепер захищені, як кури від лисиці!

А моя Стефка не спинилася і вслід за дрогобицькими дупутатами оголосила вулицю Горішня Брама територією, вільною від Віктора Януковича! Га, як вам таке? Та я би мою Стефку давно до Києва відправив, але що буду без неї робити? Не голова, а комп’ютер, щосекунди видає геніальні ідеї!

Подейкують, жи дрогобицькі дупутати на цьому не заспокояться і найближчим часом висловлять недовіру Азарову, Тігіпку, всьому уряду, всій Верховній Зраді. Правда, боюся, жи в них часу не вистачить, аби висловити недовіру Радзієвському, Коростельову та Метику, але то байка. Адже, як у спорті та сексі, головне - не результат, а участь!

А я все більше переконуюсь, жи мій кумпель Вася Кирилич має бубу в голові. Так він навернувся до тих догналівців, як до мами рідної не навертався. Кажуть, жи Василько до рідно-го села вже не їздить, бо люди би ’го заклювали, адже вони таки правдиві греко-католики, а наш бандуриста служить якимось чехам, що були колись у спецслужбах. Як каже мій кумпель Тарасик Метик, панове, то трагедія! А як то файно в Дрогобичі напередодні виборів розколювати УГКЦ! Кремль радіє, московські попи радіють, а наш Василько, мов той сліпий кінь, оре свою борозну.

Надумали дрогобицькі догналівці на Спаса провести хресний хід Дрогобичем. Та маєте свою парафію, тихесенько моліться, нікого не чіпайте, раз вас ніхто не зачіпає. Нє, хочуть показати, жи вони святіші за Папу Римського, якого зневажають. Коли говориш з догналівцями, ніби нормальні люди, а потім бачиш, жи вони чогось не доганяють, відповідають на твої запитання, як роботи, ніби їх хтось зазомбував.

І все більше дрогобичан відходить до тієї секти. Можна, звісно, як міліція, похапати хлопців-догналівців, які заважали спокою можновладців у ратуші, а можна й владі трошки попрацювати, піти в народ, а не лише огульно звинувачувати догналівців у всіх дрогобицьких бідах. Дружина й донька одного високого можновладця вже заплутались у сітях догналівців. То чекаємо, доки ці зазомбовані роботи пороблять наших дітей і внуків моральними каліками? Агов, дрогобицька громадо, схаменися!

А в Трускавці на площі Незалежності зробили вільний Інтернет-доступ. Приходиш зі своїм ноутбуком і хоч цілодобово на халяву користуйся мандрівками до соціальних мереж. Єдине, що засмучує, - це сморід від, даруйте на слові, гівна поні. То такі маленькі коники, що возять діток. Від того запаху нікуди не дінешся. Добре, що хоч справжні коні не їздять, а то би смороду було ще більше.

У Дрогобичі на базарі джип влетів у каналізацію. Колеса застрягли, бо каналізація була прикрита фанерою. Коли люди заглянули вниз - а там декілька метрів провалля. А якби вночі якийсь п’яний хлоп ішов? Пропав би ні за цапову душу - і жо-дна міліція його б не відшукала! Може, після того, як джип туди втрапив, щось зроблять з тією каналізацією? 

На цій оптимістичній ноті дозвольте закінчити. Аби ваші внуки жили в незалежній Україні від Сяну до Дону!

 

ФІЛЬОЗОФ МАКСИМ ГІРЧИЦЯ ІЗ ГОРІШНЬОЇ БРАМИСоздан 18 авг 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником