МЕМОРАНДУМ МИКОЛИ ЛАГОДИЧА

 

МЕМОРАНДУМ МИКОЛИ ЛАГОДИЧА
Кандидат у народні депутати України по Дрогобицькому виборчому округу N121 Микола Лагодич оприлюднив “Меморандум про дотримання порядності у виборчій кампанії”.

В ньому зокрема сказано:

“Головне завдання цієї виборчої кампанії - перемога людини чесної, порядної і проукраїнської. В першу чергу ми обираємо представника громади, котрий би гідно захищав інтереси наших людей. Тому я, Микола Лагодич, зобов’язуюсь і пропоную:

1. У веденні кампанії керуватися принципами порядності, шляхетності і абсолютної пріоритетності інтересів українського народу і нашої місцевої громади.

2. Під час передвиборчої кампанії всім проукраїнським кандидатам дружно пліч-о-пліч ставати для відпору антиукраїнським зайдам, кандидатам від чужинських сил.

3. Не займатись популізмом і політиканством, натомість вести чесне змагання - аби громада могла об’єктивно визначитись з кандидатом, котрий спроможний найбільш ефективно відстоювати інтереси громади і України.

4. В день проведення виборів всіляко сприяти і докласти максимальних зусиль до того, щоб вибори були чесні, прозорі і демократичні, думка людей не перекручувалась і їхні голоси не ігнорувались”.

 Микола Лагодич закликав кандидатів у народні депутати України по Дрогобицькому виборчому округу N121 підписати цей меморандум.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 20 авг 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником