АТАКА НА ЗАДОРОЖНОГО

 

АТАКА НА ЗАДОРОЖНОГО
Дрогобицький виборчий округ N121 став чи не першим в Україні, де застосували так звані “чорні” піар-технології. Причому наразі лише проти одного кандидата. Судячи з розмаху, як це було зроблено, слід сподіватися, що й деяким іншим претендентам на депутатський мандат цього не вдасться оминути.
Минулого тижня Центральна виборча комісія зареєструвала не лише одного з фаворитів перегонів на Дрогобиччині Михайла Задорожного, а і його “клона” - Івана Задорожного. Крім того, Дрогобич заклеїли листівками, в яких вимагали від Михайла Задорожного зняти свою кандидатуру на користь Батьківщини. Причому слово “Батьківщина” було без лапок.
Про це та інше Михайло Задорожний розповів на прес-конференції, яку провів цього вівторка, 21 серпня.
На одній передачі на телеканалі ЗІК Михайло Задорожний звинуватив у “чорному” піарі проти себе об’єднану опозицію, а на іншій - кандидата в народні депутати України по Дрогобицькому виборчому окрузі N121 Ігоря Куруса. Проте під час прес-конференції він не зміг навести конкретних прикладів причетності когось до цих злочинів, хоча й наголошував, що за це може наступити кримінальна відповідальність. Натомість Михайло Задорожний зауважив, що це лише його припущення щодо тих, хто міг вдатися до таких протиправних дій. “Якщо мене очорнюють, значить, у мене не такий низький рейтинг”, - підкреслив кандидат у народні депутати України.
Незабаром має вийти “бойовий листок” Михайла Задорожного стотисячним накладом. Це викликано тим, що, мовляв, кандидата у народні депутати України не хочуть публікувати газети. Це тим більше дивно, якщо врахувати, що Михайло Задорожний постійно з’являється на шпальтах найбільш тиражних на Дрогобиччині видань “Вільне слово” та “Високий Замок плюс Дрогобиччина”. Можливо, під час передвиборчої кампанії боротьба за місце під сонцем, тобто за газетну площу, буде загострюватися, так що доцільно справді видавати “свою” газету.
На прес-конференції не було представників “Галицької зорі”, хоча, за словами Михайла Задорожного, їх запрошували. Нині триває судовий позов кандидата в народні депутати України до цього видання. Михайло Задорожний вимагає моральної компенсації в 50 тисяч гривень за неправдиву, як він вважає, публікацію в “Галицькій зорі”. Попередній судовий позов “потягнув” на одну гривню, але, як сказав Михайло Задорожний, “це не навчило журналістів, що брехати не можна”.
Виваженою і відвертою була його відповідь щодо так званої “секти Догнала”. “Як греко-католик я не можу схвалювати дії сектантів, особливо їхні образи щодо церковних ієрархів”, - сказав Михайло Задорожний. Він назвав секту своєрідним клоном Української Греко-Католицької Церкви.
Михайло Задорожний, відповідаючи на запитання журналістів, детально зупинився на перевірці Дрогобицької райспоживспілки, яку він очолює, з боку різних контролюючих і правоохоронних органів. Здається, не було такої структури, яка би не спричинилася до перевірок, проте жодних серйозних порушень чинного законодавства не було виявлено.
Кандидат у народні депутати України готовий зняти свою кандидатуру на користь сильнішого з табору національно-демократичних сил, якщо соціологічні опитування покажуть, що він обіймає третю-четверту сходинку. Проте, з іншого боку, Михайло Задорожний вважає, що кандидат від об’єднаної опозиції по Дрогобицькому виборчому округу N121 є не настільки сильним, аби міг подолати провладного кандидата. На його думку, таких провладних кандидатів є декілька, але конкретних прізвищ він не назвав. 
Михайло Задорожний розповів також, що його дружина є аполітичною, але розуміє одне: якщо громада вважатиме, що чоловік гідний представляти її інтереси у Верховній Раді Україні, то так цьому й бути, хоча, з іншого боку, всіляко відговорювала чоловіка балотуватися в народні депутати України. Вона працює директором книжкового магазину і нещодавно принесла Михайлові Задорожному книжку “Афоризми”. Наскільки він зможе скористатися мудрими думками великих людей, незабаром побачимо.
“Я постійно в політичній боротьбі, - наголосив Михайло Задорожний, - так що мені не звикати до витівок опонентів”.
Анатолій ВЛАСЮКСоздан 21 авг 2012  Комментарии       
Всего 1, последний 5 лет назад
Петро 31 авг 2012 ответить
zadorozhnyy.info
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником