ТРУСКАВЕЦЬ МАТИМЕ ЗАТИШНИЙ СКВЕРИК КАМЕНЯРА

 

ТРУСКАВЕЦЬ МАТИМЕ ЗАТИШНИЙ СКВЕРИК КАМЕНЯРА
 


У понеділок, 20 серпня, вандалами було пошкоджено погруддя Івана Франка у сквері на вул. Бандери. І це - лише за тиждень до дня народження Каменяра! Міські комунальні служби Трускавця ремонтувати готові - однак обмеженість в коштах становить певні перешкоди для вчасного ремонту.

Однак подарунок місту до свята вирішив зробити місцевий кандидат в народні депутати Микола Лагодич. Негайно було укладено домовленості з начальником житлово-експлуатаційних служб Трускавця та з начальником міського управління МВС (бо все ж таки було скоєно злочин, і, відповідно, лагодження зруйнованого має відбуватись зі згоди і під наглядом міліції).

Притому Микола Лагодич профінансує не лише термінове відновлення самого пам'ятника до свята, але й облагородження території скверу. Будуть встановлені лавочки, оновлено декоративні насадження... Адже сквер в центрі міста міг би стати місцем урочистого покладання квітів молодятами. Там могли би гуляти мами з візочками, відвідувати туристи для фотографування...

На сьогодні скверик виглядає ось так.

За тиждень, до свята, він матиме нове обличчя. В понеділок, 27 серпня, вже заплановане урочисте покладання квітів до погруддя І.Франка Миколою Лагодичем разом з представниками громади та Трускавецької місцевої влади.

 

Тетяна СИВАКСоздан 22 авг 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником