ОЛЕГ ТЯГНИБОК МИХАЙЛА ЗАДОРОЖНОГО ЗРАДНИКОМ НЕ НАЗИВАВ!

 

ОЛЕГ ТЯГНИБОК МИХАЙЛА ЗАДОРОЖНОГО ЗРАДНИКОМ НЕ НАЗИВАВ!

Прес-служба Михайла Задорожного  
24.08.2012
Інформаційні "качки", запущені прес-службою "Батьківщини" - спрямовані на дискредитацію імені Михайла Задорожного, потенційного кандидата на перемогу у парламентських виборах 2012 року по 121 одномандатному виборчому окрузі.

Стверджувати так дозволяє той факт, що згідно з оприлюдненою інформацію прес-служби львівського регіонального виборчого штабу ВО "Батьківщина" Олег Тягнибок, лідер ВО "Свобода" під час своєї нещодавньої прес-конференції мовляв, Михайло Задорожний, який йде на вибори шляхом самовисування, порушує домовленості між ВО "Свобода" та ВО "Батьківщина", тому є зрадником. Зазначимо, під час згаданої прес-конференції мова йшла не про Михайла Леоновича, а про пана Канаку, який балотується по 123 округу, і є партійцем "Свободи". Під час цієї ж прес-конференції Олег Тягнибок зазначив: по Перемишлянському та Дрогобицькому виборчому округах "Свобода" свої кандидатів не виставляла.

І дійсно. Михайло Задорожний, про якого йдеться в інформації, розповсюдженої прес-службою ВО "Батьківщина", балотується до парламенту по Дрогобицькому округу. Втім, до Ради йде шляхом само висування. Михайло Задорожний не є партійцем "Свободи", але у Львівський обласній раді входить до фракції ВО "Свобода". Тому, як позапартійний кандидат, жодних домовленостей не порушував. Підтвердила це під час розмови з нами голова фракції ВО "Свобода" у обласні раді Ірина Сех, яка зазначила: "Коли Олег Тягнибок говорив про зрадників, прізвища Задорожний не називав"

- Мені дуже дивно, що прес-служба "Батьківщини" розповсюджує неправдиву інформацію, - каже депутат Львівської обласної ради, кандидат в народні депутати України Михайло Задорожний. – Олег Тягнибок, який у Львові проводив прес-конференцію, жодного слова не засилав на адресу Михайла Задорожного. Так, в адресу Канаки, який є членом партії, критичні зауваження звучали. В мою сторону не звучало жодних застережень. Лише було відмічено, що Михайло Задорожний не є членом партії, а є членом фракції у обласній раді. Тому мене дивує така настирливість прес-служби ВО "Батьківщина".

Михайло Задорожний переконаний: "До розповсюдження цієї неправдивої інформації має стосунок людина, яка бачить себе як месію від "Батьківщини", і тому думає, що виграє вибори. Але рейтинги цієї людини – вкрай невисокі. Шанси перемогти у цієї людини в нашому окрузі – мінімальні. Складається враження, що ця людина хоче, аби я зняв свою кандидатуру – і відтак до парламенту пройшов кандидат від влади…"

За останніх декілька днів ця провокація – уже третя. Спочатку було зареєстровано ще одного нікому невідомого пана Задорожного – "клона" Михайлові Задорожному. Потім у Дрогобичі та околицях з’явились агітки з написом "Задорожний знімися заради "Батьківщини". Тепер – пішла масова атака по кандидатові Михайлу Задорожному у ЗМІ із поширенням неправдивої інформації.

- Я є членом команди, членом фракції, ним і залишуся. І виграю вибори! – переконаний Михайло Задорожний.Создан 24 авг 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником