ДОРОГИЙ БРЕЙВІК

 

ДОРОГИЙ БРЕЙВІК
Нема нічого випадкового в цім світі, і кожна дата й подія взаємопов’язані, є символічними. Ось тільки розгадати той чи інший символ буває дуже важко, а інколи й неможливо, ніби Бог свідомо ховає від нас найстрашніші свої таємниці.

24 серпня, в День Незалежності України, суд в Осло засудив на 21 рік норвезького терориста Брейвіка. Саме стільки років виповнилося нашій державі. А ще Брейвік убив 77 осіб – саме стільки, скільки десять років тому загинуло на Сихівському летовищі. Якась страшна українсько-норвезька символіка!

Сидітиме Брейвік у трикімнатній камері, де є спальня, вітальня і навіть його робочий кабінет з комп’ютером, не кажучи вже про туалет і душ. Платники податків щороку витрачатимуть на його утримання 850 тисяч американських доларів. Судді визнали його осудним. Інакше спеціально для Брейвіка довелося би побудувати психіатричну лікарню. Занадто небезпечним є цей клієнт, та й мережа подібних закладів у Норвегії не надто розвинена.

Через десять років Брейвік матиме право на дочасне звільнення, якщо експерти вважатимуть, що він позбувся своїх расистських поглядів. Нагадаємо, що норвезький терорист, убиваючи людей, протестував таким чином проти ісламського засилля. Проте він може сидіти й довше, якщо змін у його світогляді не станеться.

Поліція могла не допустити вбивства Брейвіком людей, якби належним чином виконувала свої обов’язки.

Чи не проґавлять правоохоронні органи українського Брейвіка?

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 27 авг 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником