КЛЮЧІ ВІД ЯНКОВСЬКОГО

 

КЛЮЧІ ВІД ЯНКОВСЬКОГО
У четвер, 23 серпня, Михайло Янковський вручив документи і ключі від машини “Ланос” трьом дрогобицьким інвалідам. Відбулося це дійство в сесійній залі Дрогобицької міської ради. 
Михайла Янковського представили як заступника голови Львівської обласної державної адміністрації. Проте напередодні на прес-конференції він публічно заявив журналістам, що перебуває у відпустці, оскільки балотується кандидатом у народні депутати України.
Виникає логічне запитання: якщо пан Янковський у відпустці, то який стосунок він має до цієї справи, що відбулася в Дрогобичі? І чи не є це порушенням закону про вибори народних депутатів України?
Цікаво, що чимало кандидатів у народні депутати по Дрогобицькому виборчому округу N 121 знають цей факт, який можна трактувати як підкуп виборців, проте не роблять нічого, що мала би в цьому випадку зробити людина, яка прагне представляти інтереси дрогобицької громади.
З іншого боку, не за власний же кошт Михайло Янковський придбав ці автомобілі. Це гроші, вкрадені Партією регіонів у тих же інвалідів. Це гроші платників податків.
І коли вже можновладці перестануть піаритися за народні гроші?

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 29 авг 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником