УКРАЇНА - НЕ ЕКВАДОР

 

УКРАЇНА - НЕ ЕКВАДОР
В Україні мало що знають про Еквадор, як в Еквадорі мало що знають про Україну.

А про тих, кого мало знають, кажуть: мовляв, що нам якийсь Еквадор. Ось ми, Україна! Боюсь, що в Еквадорі навіть не порівнюють себе з Україною. В еквадорців, на відміну від українців, власна гідність! І вони мають на це вагомі підстави.

Нещодавно Еквадор надав політичний притулок Джуліанові Ассанжу, якому загрожує екстрадиція до Швеції за підозрою в злочинах сексуального характеру. Вже зі Швеції Ассанжа можуть відправити до США. Засновника Вікілікс звинувачують в оприлюдненні багатьох таємниць, коли чимало сильних світу цього постали в непривабливому світлі. За це передбачена смертна кара.

Також еквадорський суд відмовив Білорусі в екстрадиції Олександра Баранова, який викрив корупцію в тамтешньому уряді. Щоправда, на батьківщині його звинувачують у шахрайстві та здирництві. Суд залишив чинним надати Баранову статус біженця.

Натомість Україна відправила до Росії Іллю П’янзіна, якого вважають можливим учасником імовірного замаху на Володимира Путіна. Сталося це відразу після візиту Януковича до Росії. Розслідування цієї справи ще триває в Європейському суді. Принаймні до його завершення Україна могла б не видавати П’янзіна. Але ж Україна – не Еквадор…

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 01 сен 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником