ЖУРНАЛІСТИ “ЗАСВІТИЛИ” ПЕРЕД ЯНУКОВИЧЕМ ЦЕНЗУРУ

 

ЖУРНАЛІСТИ “ЗАСВІТИЛИ” ПЕРЕД ЯНУКОВИЧЕМ ЦЕНЗУРУ
Працівники українських ЗМІ провели акцію під час промови Президента на відкритті газетного конгресу

Журналісти мас-медіа підняли плакати зі скаргами на цензуру в Україні під час промови Президента України Віктора Януковича на відкритті 19 Всесвітнього газетного конгресу і форуму редакторів. В акції брало участь майже два десятки журналістів.

Представники ЗМІ підійняли плакати з написами: “Україна посідає 130 місце в рейтингу свободи преси”, “В Україні не працює доступ до публічної інформації”, “2/3 нападів на журналістів в Україні здійснює влада”. В однієї з журналісток, редактора “Української правди” Олени Притули, державна охорона силою забрала плакат. Після цього вона продублювала напис із плакату на ноутбуці і підійняла його догори, повідомляє інтернет-видання “Телекритика”.

В акції також узяли участь Юлія Банкова і Микола Княжицький (ТВі), Мустафа Найєм, Сергій Лещенко (“Українська правда”), Браян Боннер, Катерина Горчинська (Kyiv Post), Наталія Лигачова, Тетяна Веремчук, Богдан Кутєпов і Марина Дорош (“Телекритика”), Вікторія Сюмар (ІМІ), Оксана Романюк (“Репортери без кордонів”) та інші.

Президент не прореагував на те, що відбувалося в залі. Натомість представники закордонних ЗМІ активно знімали учасників акції.

Перед початком форуму охорона Президента намагалася не пропустити журналістів із плакатами. Зокрема, охоронці забрали у кореспондента “Телекритики” плакат із написом “Україна посідає 130 місце в рейтингу свободи преси”, пояснюючи це тим, що там написано “нецензурщину”.
джерело: ТелекритикаСоздан 03 сен 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником