ГАЛИЦЬКЕ ДЕМОКРАТИЧНЕ КОЛО

 

ГАЛИЦЬКЕ ДЕМОКРАТИЧНЕ КОЛО
Саме таку інституцію хоче створити Ігор Курус, кандидат у народні депутати по Дрогобицькому виборчому округу N121. Про це він заявив на прес-конференції, яка відбулася цього вівторка, 4 вересня, в редакції тижневика “Каменярі”.
За задумом претендента на депутатський мандат, навколо цієї ідеї мають об’єднатися кандидати з навколишніх округів. У Верховній Раді України має бути створене своєрідне галицьке лобі, яке би не допустило геноциду Галичини. А саме таку політику нині здійснює режим Януковича.
Ігор Курус вважає себе не самовисуванцем, а незалежним кандидатом. Свого часу Чорновіл запропонував кандидатом по Дрогобиччині Лавриновича, і всі знають, що з цього вийшло. Потім Ющенко запропонував по нашому округу Димінського. Результат теж відомий. “То що, тепер ми повинні вірити Яценюку, якщо він нам ще когось запропонує?”, - задав риторичне запитання Ігор Курус.
Левова частка прес-конференції була присвячена так званим брудним виборчим політтехнологіям. Ігор Курус вирішив звернутися до всіх учасників виборчого процесу, аби разом зупинити узурпацію дільничних виборчих комісій Партією регіонів та їхніми сателітами.
Ігор Курус відхрестився від звинувачень у “дружбі” з Каськівим і Табачником. Щодо останнього, то він сказав: “Кожного директора школи можна звинуватити “дружбою” з Табачником, бо всі освітяни виконують доручення поки діючого міністра освіти”. На його думку, Табачник просто хоче прикрити програму “Відкритий світ”, якою до недавнього часу опікувався Ігор Курус. Вона передбачає забезпечення комп’ютерами й доступу до мережі Інтернету кожної школи. А Каськів напередодні прес-конференції висловив здивування висуванням Ігоря Куруса кандидатом у народні депутати України.
Ігор Курус стверджує, що чинитиме спротив антиукраїнській політиці влади і є незручним як Партії регіонів, так і опозиції.
Однією з важливих тез у передвиборчій програмі Ігоря Куруса, чого нема в інших кандидатів у народні депутати України, є положення про супроводження судових позовів до Росії щодо фінансової компенсації особам чи їх спадкоємцям, яких було відправлено на каторжні роботи, та особам чи їх спадкоємцям, які втратили годувальника через репресії сталінського режиму, як це вже зробила Німеччина. 
За словами Ігоря Куруса, коли мати благословляла його на вибори, то сказала, що просить сина, аби їй не плювали в спину.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 04 сен 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником