ПУТІН - ІДЕАЛ ШЕВЧЕНКА

 

ПУТІН - ІДЕАЛ ШЕВЧЕНКА
Шева, який вбухав у партію Наталії Королевської десять мільйонів гривень і цілком серйозно стверджує, що в цій політичній силі зібралися лідери майбутнього, нещодавно заявив, що його ідеалом є Путін.

 Я все-таки сподіваюсь, що королевські й шевченки не прийдуть до влади – попри шалену агітацію на всіх телеканалах і бігбордах, попри нечувану фальсифікацію, яка очікує нас на цих виборах.

Але навіть якщо “солодка парочка” вкупі з антиукраїнським Остапом Ступкою і не стануть народними депутатами України, все одно будуть затребувані владою. Маємо приклад провального проекту “Озимого покоління” на чолі з Інною Богословською та Валерієм Хорошковським.

На жаль, в Україні вже сталося так, що невдахам у політиці довіряють керувати державою. Суцільна “кухаркізація” України, про що навіть Ленін не мріяв!

Захоплюватися Путіним можна було на початках його керівництва Росією, коли Єльцин здав йому державу, коли на тлі дряхлого старця кагебіст виглядав бравим молодцем.

Захоплюватися чекістом означає мати дурний смак, бо мислення подібних людей є очевидним. Не розуміти, що нині Путін витворяє з Росією і що може зробити з Україною, здатна лише або наївна людина, або та, що добровільно згодна стати гвинтиком цієї Системи, що в сучасних умовах називається Євразійським союзом. У будь-якому випадку ця людина не може навіть на гарматний постріл допущена до великої політики.

Шева так і не став Шевченком. У нього неукраїнський менталітет. Схильність до імперського мислення Путіна йому дорого коштуватиме. Нам також.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 09 сен 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником