ЖУРАВЛІ ПУТІНА

 

ЖУРАВЛІ ПУТІНА
Живемо в сюрреалістичний час.

Володимир Путін на дельтаплані очолюватиме переліт журавлів-стерхів, вирощених у неволі, з Росії в Азію.

Подібні розваги можуть дозволити собі лише дуже багаті люди, які вже наситилися життям, для яких політ на бомбардувальнику чи занурення з підводним човном у морську пучину є вже пройденим етапом.

Путіну явно не вистачає екстриму. Він став однією з найбагатших людей не лише Росії, а й світу. За великим рахунком, створеній ним імперії ніщо не загрожує, а виступи ялової опозиції носять для нього розважальний характер. Економічних і соціальних реформ він і не думає здійснювати, бо це йому особисто не вигідно. Він робить ставку на нафту й газ, а тому вже добрався до Арктики. Нужденні запити абсолютної більшості населення Росії його аніскільки не турбують, бо він живе у своєму світі, бо, зрештою, ситий голодного не розуміє.

Летіти на чолі журавлиного ключа – це круто. Вирощені в неволі птахи не орієнтуються ні в просторі, ні в часі. Тепер у них буде поводир, за яким вони полетять до свого світлого майбутнього.

Путінське покоління росіян живе в неволі. Воно не знає, що таке свобода слова й навіть не здогадується про переваги громадянського суспільства. Воно дякує диктаторові-вождеві за те, що існує, й навіть не уявляє, що може статися без Путіна.

Перші випробування пройшли успішно. Спочатку за Путіним полетів лише один журавель. Потім й інші призвичаїлися. Деякі навіть стали обганяти свого поводиря. Це небезпечно, бо не можна летіти попереду ватажка. Але що візьмеш з нерозумних птахів? Путін назвав їх славними хлоп’ятами.

Час і місце основного вильоту Путіна з журавлями строго засекречено. Мабуть, спецслужби бояться вільних мисливців, які можуть поцілити в дельтапланериста.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 10 сен 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником