ВІКТОР ЮЩЕНКО: “НЕ ХЛІБ ПРОСІТЬ, А СВОБОДУ!”

 

ВІКТОР ЮЩЕНКО: “НЕ ХЛІБ ПРОСІТЬ, А СВОБОДУ!”
Приїзд Віктора Ющенка до Дрогобича восьмого вересня цього року ознаменувався двома скандалами.

Насамперед не відбулася зустріч з інтелігенцією в університеті. Прийшло трохи більше двадцяти осіб. Мотивували це тим, що більшість викладачів вишу пішла на похорони професора Михайла Бурбана.

Коли Віктор Ющенко йшов до Народного дому “Просвіти”, його зустрів пікет протестувальників з плакатами на кшталт “Ющенко - зрадник!” і вигуками опонентів: “Ганьба!”.

Але український президент - міцний горішок, його подібними скандалами важко збити з пантелику, що Віктор Ющенко й продемонстрував у битком заповненому залі. Люди стояли в проходах. Здавалося, що повернулися часи Помаранчевої революції. Проте одностайності в залі не було, багато прихильників Юлії Тимошенко та об’єднаної опозиції заважали виступати Ющенкові, задавали йому каверзні питання. Слід віддати належне Вікторові Андрійовичу. Він керував масою людей, його слухали, а інколи навіть дружно плескали в долоні.

Почав Віктор Ющенко зі зрадництва, зауваживши, що лідерів України упродовж всієї історії вважали зрадниками. Він навів приклад Мазепи. Але чи так було насправді?

Лейтмотивом через усю зустріч прозвучала думка Віктора Ющенка про те, що Партія регіонів і “Батьківщина” - це проект Кремля. Путіну все одно, хто буде при владі з цих двох політичних сил, бо в них нема нічого українського.

Віктор Ющенко вважає, що нині третина виборців не визначилася, за кого голосувати. Хоча відкритим текстом про це не було сказано, але само собою виходило, що своєрідною третьою силою, здатною вивести Україну з прірви, може стати очолювана Віктором Ющенком “Наша Україна”.

Президент України переконаний, що саме опозиція здала українську мову. Це найгірше, що може бути. Люди без мови стають не нацією, а населенням.

Ющенко вкотре озвучив відомі власні думки щодо ролі Юлії Тимошенко в так званій газовій справі, детально розповідаючи про хід переговорів з Москвою.

Говорячи про демократію в цивілізованому світі, він зробив акцент на тому, що люди там обирають насамперед свободу, а вже потім хліб.

Відповідаючи на запитання, чому бандити не сидять по тюрмах (а саме це було одним з гасел Помаранчевої революції), Віктор Ющенко зазначив, що мав у парламенті лише двадцять представників “Нашої України”, не міг призначити генерального прокурора, наводив інші причини.

На інше запитання - чи повинна бути розпущеною Комуністична партія? - він дав ствердну відповідь, вважаючи, що сателіти Партії регіонів не є українськими комуністами. На його думку, під час президентських виборів 2015 року може бути розіграна карта 1999 року. Тоді головним суперником Кучми виступив Симоненко, який тепер може стати опонентом Януковича. Людей знову страхатимуть комуністичною загрозою, спонукаючи вдруге обрати президентом Януковича.

Повний текст виступу Віктора Ющенка в Дрогобичі та його відповіді на запитання читайте на сайті tustan.io.ua

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 10 сен 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником