МИКОЛА ЛАГОДИЧ: “СВОЇ МІЛЬЯРДИ Я БУДУ ЗАРОБЛЯТИ НА ДРОГОБИЧЧИНІ”

 

МИКОЛА ЛАГОДИЧ: “СВОЇ МІЛЬЯРДИ Я БУДУ ЗАРОБЛЯТИ НА ДРОГОБИЧЧИНІ”
Чергова прес-конференція Миколи Лагодича відбулася минулої п’ятниці, сьомого вересня. Зібрати її кандидата в народні депутати по Дрогобицькому виборчому округу N121 змусила та обставина, що його звинуватили в підкупі виборців.

Декілька дрогобичан написали заяви до Дрогобицького міського відділу внутрішніх справ. На їхню думку, концерт до Дня Незаложності, який пройшов у Дрогобичі за сприяння Миколи Лагодича, і є тим самим підкупом виборців. Миколі Лагодичу довелося давати принизливі покази міліціонерам. Він здогадується, хто з його опонентів може стояти за цим.

Миколі Лагодичу образливо, адже саме він запропонував опонентам підписати меморандум про чесні вибори, але стільки бруду вже було вилито на окрузі!

Що стосується цієї конкретної ситуації, то Микола Лагодич повідомив журналістам, що благодійністю займався задовго до виборів. Завдяки його меценатству вдалося врятувати життя багатьом хворим дітям. “То що, зараз припинити цю роботу, аби мене знову не звинуватили в підкупі виборців?” - задав він риторичне запитання.

Свого часу, коли Дрогобич і Стебник потопали в смітті, Микола Лагодич виділив 20 тисяч гривень на Броницьку церкву - і тамтешні селяни розблокували дорогу на сміттєзвалище. Нині він за власний кошт має намір відремонтувати дорогу на вулиці Самбірській, запустити фонтан біля колишнього кінотеатру “Прометей”, побудувати дитячий садочок у Підбужі, здійснити низку інших заходів. За словами кандидата в народні депутати, робитиме він це і після виборів, незалежно від того, потрапить до парламенту чи ні.

Микола Лагодич через журналістів звернувся до своїх опонентів: “Давайте не говорити, а працювати. Люди хочуть конкретних справ. Ми можемо разом на Дрогобиччині відремонтувати дороги, церкви, влаштувати туалети в сільських школах. Вибори - це не тільки змагальний майданчик”.

Фінансування подібних проектів Микола Лагодич здійснює з Благодійного фонду “Лагодич і сини”. За ці роки на це пішло декілька мільйонів гривень. Микола Лагодич переконаний, що чим більше даєш, тим більше повертається.

На запитання Максима Федиса, головного редактора газети “ДрогІнфо”, хто нині в команді Миколи Лагодича, той відповів: “Моя сім’я, мої друзі - ось моя команда”.

Микола Лагодич стверджує, що не звертатиме увагу на протидію своїх опонентів. “Що ми робили - будемо робити й далі, - каже він. - Вдвічі більше будемо робити, в набагато разів більше. Мені не цікаво, що роблять конкуренти”.

Однією з найбільших проблем Дрогобиччини є незадовільний стан доріг. Микола Лагодич має намір створити підприємство, яке займатиметься їхнім ремонтом. Також він хоче зайнятися агробізнесом, створивши 1700 нових робочих місць. “Свої мільярди я буду заробляти на Дрогобиччині”, - каже Микола Лагодич. Він жартома стверджує, що у Верховній Раді України очолить бюджетний комітет, але з єдиною метою: щоби гроші йшли на Дрогобиччину.

Великі плани в Миколи Лагодича щодо розвитку Борислава, Трускавця, Стебника, Східниці. “Завдяки моїм друзям сюди можна інвестувати сотні мільйонів гривень”, - каже він.

Зауваживши, що вслід за рухом “Чесно” власну люстрацію має намір проводити Координаційна рада Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини, Микола Лагодич іронічно посміхнувся й запитав: “А судді хто?”.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 10 сен 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником