ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ

 

ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ
Дай Боже вам здоровля, мої дорогенькі! Скучив за вами. Абисьте мені ніколи не хорували!

Все, дожилися! Голосуй - не голосуй, все одно отримаєш дзюрку від бублика. І знаєте, чому? Бо з’явилися в нашому житті так звані смотрящіє. Раніше такого не було. А тепер при кожному міністерстві є свій смотрящій, який підзвітний лише Янеку. Тєлєфонує йому Гарант і питає: “Ну, как дєла, Боцман?”. Боцман - це тіпа поганяло, клікуха така, хоча смотрящій може бути звичайнісіньким собі Іваном Івановичем. Але якщо бандитська держава, то й поганяла мають бути. Так ось, цей Боцман і каже Янеку: “Всьо путьом, Віктор Фьодоровіч! Вчєра на міністєрство прішло 18 мілліонов, так я 15 уже отправіл вам в офшори”. Гарант стурбовано запитує: “Нє маловато лі?”. Боцман, не врубавшись, здуру відповідає: “Ім і етого хватіт”. А Гарант мало не кричить: “Мнє нє маловато лі?”. Боцман усе розуміє, блідне й каже: “Понял! Ми вам єщьо мілліончік-второй подкінєм!”. Ось так і вирішуються державні справи. Навіщо нам якісь міністри, якщо є смотрящіє?

Моя Стефуня десь в Інтернеті розкопала, жи на кожному виборчому окрузі мають бути смотрящіє від партії влади. Помізкувала, де в нас такий смотрящій може бути? Правильно! Тільки в Трускавці засідатиме. Моя Стефуня перевдягнулася на польську відпочивальницю, гайнула до Штуркавци, як каже. Три доби її не було чути, вимкнула мобілки. Я вже зденервувався. Думав, десь проколовся мій Штірліц, упіймали і тепер мордують. А дзуськи! Ви моєї Стефуні не знаєте. Знайшла вона той вражеський об’єкт і надіслала мені першу тєлєграму через засекречений канал зв’язку.

З’ясовується, є такий смотрящій на нашому окрузі. Живе собі в одному з трускавецьких санаторіїв. Глянути на нього - відпочивальник як відпочивальник, чемно п’є нафтусю, спацерує курортом і на молодих панянок заглядає. Але шпійон ще той. Має таємні зустрічі з деякими кандидатами в дупутати, координує їх діяльність і, відповідно, відвалює бабки на ту чи іншу справу. А ви би ніколи не здогадалися, хто з тим смотрящім зустрічається! Ну, такі вже патрійоти, так Януковича матюкають, а самі зволочі останні. Моя Стефка ледь стрималася, аби не видряпати очі такому хруневі-перекінчику, коли той заходив у номер до смотрящєго, але буцімто захопилася читанням афіші, хто в Штуркавци має виступати.

А ви кажете! Бідний хлоп си вибирає, за кого проголосувати, бо направду стільки туману на нашому окрузі, що годі розібратися, а смотрящій уже все за нас вирішив. Ті, кому він платить гроші, лише виконують його вказівки, роблять різні провокації, розуміючи, що не виграють. Але зате грошенят зароблять!

А тепер беззмістовно до того, про що я щойно сказав.

Вміють наші кандидати бавитися на чужій території. Хоча потім вони кажуть, що не знали про це, чи зробили це не спеціально, але факт уже мав місце.

Ось, наприклад, в суботу Дрогобич перетворився на справжню політичну Мекку. Спочатку роз’їзжали перед ратушев байкери. То такі хлопаки з мотоциклами. Дійство проходило під патронатом Михайла Задорожного. Проте люди Віктора Конца роздавали газети з його світлим образом. У пам’яті багатьох відбилося: не Задорожний підтримав байкерів, а Конц. Дешево і сердито!

Ще далі пішли люди Миколи Гука. Коли один із лідерів об’єднаної опозиції Сергій Соболєв виступав перед ратушев, навколо була купа чорно-червоних прапорів, під якими ходить Гук. Присутні там поляки, які приїхали на фестиваль Бруно Шульца, тільки плечима знизували: невже бандерівці увійшли до об’єднаної опозиції? Те саме можна було спостерігати перед Народним домом “Просвіти”, в якому виступав Ющенко. Поряд з помаранчевими палатками “Нашої України” стояли чорні палатки Гука.

І таких прикладів є багато. Можна говорити про брак політичної культури, агресивність деяких кандидатів у народні дупутати, коли застосовуються будь-які засоби, аби себе показати й іншого принизити. Нема в нас того, що називають позитивним веденням передвиборчої кампанії, коли агітуєш лише за себе і не принижуєш свого опонента.

Справжні баталії тривають між Романом Іликом та Ігорем Курусом. Їх вважають основними конкурентами на нашому окрузі. Курус видав плакат, жи свого часу Чорновіл рекомендував Лавриновича - і всі знають, що з того вийшло. То чи можна довіряти тим, хто рекомендує Ілика? Людям об’єднаного кандидата це не сподобалося, вони стали зривати плакати. Втрутилася міліція, семеро студентів загриміло до цюпи. Добре, що хоч писки один одному не натовкли. Але, мені сі здає, що всьо впєрєді, як каже наш смотрящій зі Штуркавца.

На цій оптимістичній ноті дозвольте закінчити. Аби ваші внуки жили в незалежній Україні від Сяну до Дону!

ФІЛЬОЗОФ МАКСИМ ГІРЧИЦЯ

ІЗ ГОРІШНЬОЇ БРАМИ
Создан 11 сен 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником