ЗВЕРНЕННЯ ДО НАРОДУ УКРАЇНИ ТА КАНДИДАТІВ У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ

 

ЗВЕРНЕННЯ ДО НАРОДУ УКРАЇНИ ТА КАНДИДАТІВ У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ
Кожен раз, коли приходять чергові вибори, ми стаємо свідками та учасниками театрального дійства, наслідком якого, ми думаємо про те, що здійснюється демократична процедура – себто вибори, а ляльководи (в лиці бандо-олігархів) цю думку у нас підтримують і леліють, використовуючи ЗМІ, пропаганду, рекламу та підкуп і залякування.

Як бачимо 21 рік поспіль, більша частина наших представників (депутатів), не докладає максимум зусиль для того, аби покращити ситуацію в країні чи бодай в регіоні. Частина особливо активних депутатів через своїх помічників, звичайно, старається щось зробити, та сама суть парламентаризму в тому вигляді, як це є в нас, робить такі спроби важкими або дуже дорогими для народу України, тобто - проклавши кусок дороги у себе в регіоні, депутат змушений поступитись своїм голосом у питанні, яке значно більше коштує для українського народу в цілому.

Багатьом з нас під час виборчої кампанії подобаються концерти, футбольні дійства, нові будівництва, ремонти по школах, солодкі обіцянки і таке інше, що ллються рікою від кандидатів у депутати.

В середньому такі кандидати витрачають на вибори від 1 млн. гривень до 7-8 млн. Для народу це добре, але лише під час виборчих перегонів, а після виборів такий депутат сторицею вертатиме собі чи своїм спонсорам ці гроші, а що саме прикро – це відбуватиметься шляхом очистки наших кишень, через нові податки, мита, акцизи, комунальні тарифи, ріст цін тощо.

 

Що робити?

 

Виявляється є один варіант, виконавши який, про кандидата можна сказати, що він справді іде працювати для народу, а не задля власних цілей.

Пропоную кожному з депутатів писати заяву про складення своїх повноважень через рік роботи у парламенті, але заяву писати сьогодні і датуючи її 2014 роком та кілька оригіналів залишити в різних місцях, наприклад, церквах чи авторитетних громадських організаціях чи у громадських діячів, це робити публічно і на камеру.

Тобто ми  вже через рік матимо нагоду, або дати ще один рік такому депутату шляхом його наступного обрання, або обрати іншого – достойнішого. Окрім цього, вже через рік знову будуватимуться стадіони, влаштовуватимуться концерти, футбольні дійства, нові будівництва, ремонти по школах, ще одні солодкі обіцянки і таке інше. І так кожного року, поки в олігархів пропаде бажання іти на вибори, вкладаючи мільйони грошей і не відбиваючи їх за рік у парламенті.

Тоді почнуть в парламент балотуватись справді чесні люди, які працюватимуть для розбудови держави і зміцнення економіки та добробуту населення. А сьогодні такий крок, як підписання заяви про складення депутатських повноважень, свідчитиме про істинні наміри кандидатів у народні депутати. Хто не підпише, той завідомо йде у парламент не для народу, а для його обкрадання. А хто підпише, той справді достойний представляти інтереси народу в парламенті.

Тому прошу представників незалежних ЗМІ, каналів, радіо, Інтернету опублікувати мою заяву про складення мною повноважень народного депутата через рік, та це звернення і поширити серед населення, нехай люди знають, хто і чим дихає та робить правильний вибір. 

 

06.09.2012 р.                                                                                  Святослав ГрабовськийСоздан 17 сен 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником