ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ

 

ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ
Дай Боже вам здоровля, мої дорогенькі! Скучив за вами. Абисьте мені ніколи не хорували!

Нє, я дурію з наших місцевих бандюків! Я розумію, жи в кожного пурєдного дупутата має бути бандит, бо як інакше виживеш в цій бандитській державі. Але то вже не по понятіях, коли мало не половина кандидатів у народні дупутати по Дрогобицькому виборчому округу N121 йде на вибори за бандитські гроші. Дивіться, як вони смітять ними наліво й направо! Причому, знаю такого бандюка, не дуже, правда, крутого, який фінансує аж двох кандидатів. Кажу йому, жи вони ж непрохідні, навіщо гроші даремно витрачати, а він мені: дали мені рейтинги, що проходять. Ось і будь мудрий після цього! Хтось собі на стелі намалював рейтинг, дурить сам себе і людей, та ще й гроші на цьому заробляє! Геть світ нині здурів! Нє, я розумію, жи риганали мають мати бандюків, але щоб ті, які ходять у вишиванках і кажуть, жи вони націонал-патрійоти... Нє, не розумію, мабуть, старий став.

А моя Стефка розчулилась, коли прочитала в агітці, жи Михайло Янковський любить вареники з вишнями. То спогад дитинства! Біля свого обійстя ві Львові навіть вишеньку посадив! Отакий у нас патрійота! Мабуть, і садок вишневий має коло хати, і ставок, на якому катер за сто тисяч долярів плаває. Стефка каже, жи буде робити риганалові хоч щодня миску вареників з вишнями, аби він лиш не ганьбився, не йшов на вибори, та й узагалі вийшов з тієї Партії регіонів. Бо то ж злочин проти українського народу, якщо ти нині своїми діями чи бездіяльністю підтримуєш режим Януковича. Так каже моя Стефка. Ось такого маю політикана в хаті.

А риганали закидали мешканців Дрогобиччини своїми газетами. Кинули нам до скриньки їхнє видання “Львівський регіон”. Але ж папір, я вам скажу, файний! До виходку його не візьмеш, а ось шмат сала, коли йду до кума, в цю газетку можна завернути. Дурня, що номер присвячений Дню Незалежності, ще сорок днів не минуло, так що можемо святкувати!

Але всіх переплюнув мій кумпель Сєрьожа Гориславський. Він іде теж до Верховної Зради України по партійному списку від Партії регіонів. Правда, запхали його так далеко, жи жодного шансу бути обраним він не має, але корочку дали, жи висунувся. Внукам буде показувати!

Та я не про те. Видав Сєрьожа газету на 12 сторінок. Все там добре, такий наш Гориславський файний, хоч до рани прикладай, все лиш для людей робить, собі ніц. А фотографій нацокав у газеті, що Брежнєв і Сталін могли б позаздрити. Бо то лише вони були мало не на кожній сторінці в газеті. А я нарахував три фотки Сєрьожи, де він сам, і 14 - де з іншими людьми. 17 фотографій на 12 сторінок - це вже перебір, пане головний риганал Дрогобича. Причому в газеті є лише одна фотка Писарчука і одна фотка Янковського. Що подумають старші товариші? Майте партійну скромність, Сєрьожо!

А в Дрогобичі тривають бої немісцевого значення. Вірніше, вони вже перемістилися до Львова. Михайло Задорожний заявив по телевізії, який паскудний той Роман Ілик. І “Батьківщину” розвалив, і взагалі минуле в нього сумнівне. Правда, ніц про минуле свого опонента не сказав, але натякнув, жи якщо Ілик не вийде з ним на дебати, то він про нього таке розкаже... А чого Ілику йти на дебати, якщо кажуть, жи його рейтинг відсотків на 15 перевищує рейтинг Задорожного? А ще Михайло Задорожний каже, жи його дрогобицькі газети не пускають на свої шпальти. Має на увазі “Вільне слово” та “Високий Замок плюс Дрогобиччина”. В “Галицькій зорі” теж не друкується, бо подав на видання до суду й хоче 50 тисяч гривень. Проте, кажуть, ніби вже його там бачили. Чи перепросився він з Петром Мацаном, не знаю, але сваритися з журналістами не слід, бо неодмінно програєш. Думаю, що Михайла Задорожного на Романа Ілика нацьковує “Свобода”, яка веде подвійну гру. З одного боку, має домовленості з об’єднаною опозицією, а, з іншого, хоче мати своїх зайвих кандидатів на округах. 

На цій оптимістичній ноті дозвольте закінчити. Аби ваші внуки жили в незалежній Україні від Сяну до Дону!

 

ФІЛЬОЗОФ МАКСИМ ГІРЧИЦЯ ІЗ ГОРІШНЬОЇ БРАМИ

 

 

   


Создан 19 сен 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником