ВОЛОДИМИР ОГРИЗКО: “ЯКЩО НЕ ЗНАЄТЕ ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ, ГОЛОСУЙТЕ ЗА “СОБОР”

 

ВОЛОДИМИР ОГРИЗКО: “ЯКЩО НЕ ЗНАЄТЕ ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ, ГОЛОСУЙТЕ ЗА “СОБОР”
У суботу, 22 вересня, на Дрогобиччині побував Володимир Огризко, міністр закордонних справ України в часи президента Віктора Ющенка.

Разом із Заслуженим артистом України, керівником гурту “Хорея Козацька” Тарасом Компаніченком вони агітували за кандидата в народні депутати по Дрогобицькому виборчому округу N121 Миколу Тустановського.

Дипломат і музикант ідуть відповідно третім і четвертим номером у партійному списку Української платформи “Собор”, а наш краянин очолює партійну структуру цієї політичної сили в Бориславі.

У Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка ректор цього навчального закладу Надія Скотна представила присутнім Володимира Огризка.

На його думку, нині Україна перестала бути українською. Фактично людей поставили перед вибором, що нема за кого голосувати.

Володимир Огризко підкреслив: “Якщо маєте за кого голосувати - за об’єднану опозицію, “Свободу” чи “Удар”, - голосуйте. Якщо не знаєте за кого голосувати, голосуйте за “Собор”.

Він охарактеризував Українську платформу “Собор” як нову політичну силу. Її фактичні лідери пішли балотуватися по мажоритарних округах, а до партійних списків включили відомих письменників, політологів, економістів, інших знаних людей. Причому, за словами Володимира Огризка, ці люди зібралися, самі між собою визначили, хто яке місце займатиме в партійному списку.

“Ми пізно розпочали, - зізнався досвідчений дипломат, - а тому розуміємо, що не встигнемо до 28 жовтня підняти наш рейтинг до необхідних п’яти відсотків”. А тому до 14 жовтня, до Покрови, партія визначиться на чию користь віддати голоси. З контексту виступу виходило, що це буде об’єднана опозиція.

Основну свою роботу “Собор”, за словами Володимира Огризка, розпочне після парламентських виборів, бо новітнім політикам не байдуже, хто буде президентом України. “Втім, нам нав’язують думку, що, крім Януковича, Тимошенко, Яценюка чи Кличка, ніхто не може керувати Україною”.

Володимир Огризко відповів на запитання присутніх, причому був подивований, наскільки глибоко окремі з них ознайомлені з зовнішньою політикою України та ставленням світових лідерів до нашої держави.

Побачимо, наскільки успішним буде цей проект, хоча, мабуть, без, власне, політичної складової тут не обійтися. Відкидаючи політиків як таких і політику як таку, ті, хто входить до “Собору”, ризикують перетворитися на анархістьку, махновську силу, яка нічого не визнає. Так можна зайти дуже далеко.

На зустрічі виступив Микола Тустановський. Як колишній міський голова Борислава, він добре знає проблеми не лише міста нафтовиків, а й Дрогобиччини, бо неодноразово доводилося бувати в Кабінеті Міністрів України, добиваючись розв’язання тих чи інших проблем. Не завжди вдавалося всього добитись, і це негативно впливало на стан справ у Бориславі, коли не було світла, води, відремонтованих доріг.  

Великим відкриттям для присутніх став виступ Тараса Компаніченка. Він не лише зробив культурологічний екскурс у минуле України, провівши паралелі з сучасністю, а й виконав на кобзі старовинні та сучасні пісні. На його думку, те, що нині відбувається в Україні, насамперед зрада і колабораціонізм, ми вже мали, просто треба уважніше вдивлятися в минуле і вкотре не наступати на граблі.

На тлі інших презентацій кандидатів у народні депутати України виступ Тараса Компаніченка був незвичним, а тому викликав захоплення серед присутніх. Довелося музикантові й співакові роздавати автографи.

Володимир Огризко побував також у Стебнику та Бориславі. Ексклюзивне інтерв’ю з ним читайте в одному з найближчих номерів “Тустані”.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 23 сен 2012  Комментарии       
Всего 2, последний 5 лет назад
alina_korolenko 24 сен 2012 ответить
"Собор" і справді перспективна сила. Ідея зібрати неполітиків не нова, але цілісного втілення ще досі не було. Брали поодиноких співаків, спортсменів, економістів у лави своїх партій, але в основному це було для того, щоб сподобатися виборцям завдяки картинці. Тут же зовсім інша мета. Головне, щоб послідовні були, тоді в них є шанси згодом стати ближче народові. Біда в тому, що про "Собор" мало знають. Над цим треба багато працювати і, на жаль, потрібні гроші навіть для найскромнішої рекламної кампанії. Сил та наснаги СОБОРівцям!
okeanchik85 24 сен 2012 ответить
о, так я й не знала, що від "Собору" йдуть Компаніченко, Огризко та Капранови. Дійсно, можна за них голосувати
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником