БІДНА УКРАЇНА

 

БІДНА УКРАЇНА
Якими тільки епітетами не нагороджують Україну політикани, які рвуться до влади! Вона у них і “красива”, і “наша”, і навіть спочила в Бозі “сильна”.

Та насправді Україна бідна. За даними німецької страхової компанії Allianz, яка підготувала звіт “Світове багатство 2012 року”, наша держава увійшла до п’ятірки найбідніших країн світу.

Україна займає 49-ий рядок серед 52 країн світу, чий внутрішній валовий продукт складає 90 відсотків світового ВВП. За цими даними, власність середньостатистичного українця в грошовому еквіваленті склала 2011 року 928 євро. У швейцарців, яких вважають найбагатшими, цей показник склав 138 тисяч євро. Позаду нас залишилися лише громадяни Індонезії (467 євро), Казахстану (539) та Індії (643 євро).

Ми - бідна країна. Абсолютна більшість мешканців, що називається, живе від зарплати до зарплати, якщо ця зарплата, звісно, є. Проте коли іноземці приїжджають до нас, вони бачать насамперед розкішні лімузини на вулицях міст, вгодовані пики в дорогих костюмах по телевізорах.

Прірва між найбагатшими і найбіднішими поглиблюється й зростає не по днях, а по годинах. Космічними швидкостями зростають статки не лише визнаних олігархів на кшталт Ріната Ахметова чи Дмитра Фірташа, а й новоявлених скоробагатьків, які належать до так званої Сім’ї. Скажімо, мільярдерами за останні два роки стали сини українського президента - Віктор-молодший і Олександр. Резиденція Януковича у Міжгір’ї перетворилася на царський палац, у якому розкіш аж зашкалює. І це на тлі жебрацького існування людей, які через свою недолугість обрали цю владу.

Здається, вже всі зрозуміли, що режим Януковича треба повалити. Ще не всі знають, як це зробити. Як і не знають того, чи виправдають їхнє довір’я ті, хто прийде на зміну Януковичу. Занадто багато розчарувань випало на долю українців за останні роки. Чи повірять об’єднаній опозиції?

Маємо шанс змінити владу. Наш перший крок: просто прийти на вибори. Зробімо свій вибір!

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 29 сен 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником