ПУТІНОФОБІЯ

 

ПУТІНОФОБІЯ
Україна боїться Путіна більше, ніж той на це заслуговує.

Особливо цим страждають державні діячі. Їм здається, що коли вони щось зроблять проти Росії, то отримають від Путіна удар, у десять разів потужніший. Але не треба щось робити проти Росії. Треба робити для України, і тоді всі потуги Путіна будуть марними.

Класичний приклад показала Туреччина, збивши російський військовий літак. Звісно, Росія огризатиметься, але це все для внутрішнього споживача. Потуги НАТО в десять разів більші, ніж Росії, тому путінське надування щік сподобається мешканцеві Пскова чи Хабаровська, але аж ніяк не Брюсселя чи Варшави.

До того, ж відтік російських туристів із Туреччини почався ще тоді, коли російські льотчики нахабно вдирались у повітряний простір Туреччини. Це щодо зриву курортного сезону в тій же Туреччині та Єгипті, де теж збили російський літак, - цього разу пасажирський. Взагалі Росія почала спеціалізуватися на зриві курортних сезонів, починаючи з Криму. Мабуть, це вже її стратегічна лінія, аби привернути увагу до власних курортів. Але завжди спрацьовує принцип бумерангу. Підриваєш економіку іншої держави – підірвуть твою.

Українські чиновники, які виступають від імені держави, повинні усвідомити, що не такий страшний Путін, як його малюють. Звісно, я не закликаю їх брати приклад з херсонських партизанів, які підірвали електроопори, після чого Крим залишився без світла. Але ж ніхто вас не змушує бити себе в груди і хвалитися тим, що ви щось зробили проти Росії. Зробіть щось мовчки для України – і, бажано, робіть так щодня.

Непочатий край роботи і у внутрішній політиці. Безперспективними є намагання українізувати потенційну п’яту колону, яка молиться на Путіна. Регіонали, які по-хамелеонівські мімікрували в Опозиційний блок, а то й увійшли до команд Порошенка і Яценюка, будуватимуть Україну такою, якою її бачать, - пропутінською. П’яту колону не можна перевиховувати. Її треба знищувати.

Путінофобія по-українськи дає можливість Кремлю грати на страхах. Насправді це Москва боїться нас, і її хунтофобія аж зашкалює. Путіну не потрібні майдани, які знищать його фізично.

Багато українців уже давно подолали страх. Це не означає, що вони готові померти за Україну. Так, вони готові й на це, але насамперед це означає, що вони готові жити й будувати Україну. І саме це повинні затямити українські державні діячі, якщо не хочуть опинитися на смітнику історії.

 

Анатолій ВЛАСЮК

 

25 листопада 2015 року

 

 Создан 25 ноя 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником