КАЗКА ПРО СІРОГО ВОВКА

 

КАЗКА ПРО СІРОГО ВОВКА
Романі ВОВК

 

Жив на світі Вовк. Був він сірий. Такий уже сірий, що коли заходив у сіру масу, то зливався з нею. А сірій масі що треба? Вити, скреготіти зубами, підстерегти жертву і зжерти її. Ось наш Вовк те й робив.

А ще у нього був акаунт на Фейсбуці. Лайкав він фотки різних там лисичок, зайчиків і оленяток. А одного разу напросився в друзі до Лані. Та його чемно відшила: “Ми знайомі?”. Вовк нічого не сказав Вовчиці, але засумував. Здалося йому, що він закохався. Ще цього йому не вистачало.

У вільний від Фейсбуку час Вовк літав лісом, шукаючи їжу. Сімейка у нього була чималенька: він, Вовчиця і п’ятеро вовченят. Справді сім’я, причому кожне “я” жерти хоче.

Вовкові довго не таланило. То Лисиця в нього у подругах на Фейсбуці, то зайченя відпросилося: “Ви ж вчора фотку моєї мами лайкнули”.

Так нічого й не вполював. Іде голодний і злий додому. Розуміє, що Вовчиха його до сімейного ложа не пустить.

Аж раптом - Лань. Стоїть перед ним і нікуди не втікає. Аж цікаво Вовкові стало, що вона його не боїться.

Принюхався він до неї. Як смачно пахне! Лань щось теревенить про велике й красиве, а Вовкові їсти хочеться. Та й вдома ще шість “я” чекають.

Одним словом, хижак і в Африці хижак. Спрацював у нього інстинкт. Незчувся як перегриз горло Лані. Сам трохи поїв, а тушу приволік додому.

Поки сімейка вечеряла, Вовк заглянув у Фейсбук. А там Лань відповіла на його запит про дружбу. Ще й повідомлення надіслала про велике і красиве кохання.

Зітхнув Вовк і видалив Лань з друзів. А нічого було випендрюватися: “Ми знайомі?”. Знайомі, знайомі, але то вже давно забуте минуле...

 

Анатолій ВЛАСЮК

 

(Із неопублікованої збірки оповідань і новел “Секс у будинку біля колії”)

 Создан 29 мар 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником