ЧЕРГОВА АФЕРА “УКРІНБАНКУ”

 

ЧЕРГОВА АФЕРА “УКРІНБАНКУ”
По сьогоднішній день серед населення м. Дрогобича все більше і більше поширюється інформація про злочинні дії керівництва Трускавецького відділення “Укрінбанку”, яке ошукало десятки клієнтів банку та привласнило їх кошти. Не відстає від них і Дрогобицька філія цього банку.

Упродовж 2015 року цю фінансову установу лихоманить, але керівництво заспокоювало, що це тимчасові негаразди і скоро ситуація буде виправлена. До останніх днів грудня 2015 року банк приймав від клієнтів платежі за комунальні послуги. При тому, що з 24.12.2015 року в банку було введено тимчасову адміністрацію і він був віднесений до неплатоспроможних.

Зібрані з дрогобичан кошти за оплату комунальних послуг банк не перераховував надавачам послуг. А гроші довірливих громадян використав не за призначенням, а на свої, можливо, корисливі цілі. В результаті добросовісні мешканці, яким так важко сьогодні винайти кошти на оплату комунальних послуг, ошукані заможними банкірами. А відтак у них виникла заборгованість по оплаті послуг.

Національний банк України 22.03.2016 року ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку. Теоретично, у відповідності до п. 5 ст. 45 Закону України “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб” від 02 жовтня 2012 року № 5411-VІ, до 2018 року можна повернути сплачені кошти, а практично це втрачені гроші, яких у людей і так мізер.

 

Галина ЮЗЬВ’ЯК,

член Дрогобицької міської організації громадського об’єднання “Дрогобицька громада” 

 Создан 02 апр 2016  Комментарии       
Всего 1, последний 1 год назад
--- 02 апр 2016 ответить
Порадьте, як забрати свої гроші? Я вже рік їх не
можу забрати!!!!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником