ЧИ ПОТРІБЕН ДРОГОБИЧУ ОСОБЛИВИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ СТАТУС?

 

ЧИ ПОТРІБЕН ДРОГОБИЧУ ОСОБЛИВИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ СТАТУС?
7 квітня 2016 року

402

 

Дрогобицькому міському голові

п. Тарасові Кучмі

Площа Ринок, 1, м. Дрогобич, 82100

 

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

 

Шановний пане Голово!

На офіційному сайті Дрогобицької міської ради була розповсюджена наступна інформація:

4 квітня міський голова Тарас Кучма провів брифінг, приводом до проведення якого стало поширення в інформаційному просторі повідомлення про нібито ухвалене на сесії міської ради рішення щодо надання Дрогобичу особливого економічного статусу. Міський голова Тарас Кучма поширену синхронно на кількох місцевих медіа-ресурсах інформацію назвав вершиною провокацій, які останнім часом цілеспрямовано ведуться проти влади. Найбільше стурбувало міського очільника те, що із завзяттям цю дезінформацію підхопили у медіа-просторі Російської Федерації, звинувачуючи Дрогобич у проєвропейських симпатіях і сепаратистських настроях.

Тарас Кучма заявив, що провокаційні сценарії готувалися ще з грудня минулого року. Від цього часу, ствердив міський очільник, закидалися псевдоповідомлення про намір влади будувати на місті розстрілу людей біля Стіни плачу розважальний центр. До цього ж ряду Тарас Кучма відніс і нещодавню наругу над пам’ятником Іванові Павлові II. Всі ці моменти формують переконання, що Дрогобичем, резюмував урядник, дуже зацікавилися. Відтак міський голова хронологічно переповів про розвиток подій, які передували суспільному резонансу навколо неіснуючого рішення. Тарас Кучма зазначив, що насправді був проект рішення, розроблений помічником Народного депутата Богдана Матківського Володимиром Остапенком щодо засад економічної специфіки Дрогобича. Зі слів Тараса Кучми, переглянувши цей проект рішення, він ще до сесії забракував документ як неналежно підготований. Тому, підсумував керманич Дрогобича, ні обговорення, ні результатів цього обговорення, про які згадують у поширених публікаціях місцеві журналісти, не було.”.

Відповідно до статті 34 Конституції України та статті 19 Закону України “Про доступ до публічної інформації” прошу надати таку інформацію:

1. На яких місцевих медіа-ресурсах, крім ДрогІнфо, була опублікована ця інформація?

2. Прошу надати текст проекту рішення, розробленого помічником народного депутата України Богдана Матківського Володимиром Остапенком щодо засад економічної специфіки Дрогобича. Цей документ, як сказано у тій же інформації на офіційному сайті Дрогобицької міської ради, був у переліку питань, які могли бути внесені з голосу до порядку денного сесії Дрогобицької міської ради, однак це рішення не було включено до порядку денного.

Відповідь прошу надати в письмовій формі, в повному обсязі, в порядку та строки, передбачені законодавством, на мою електронну адресу ……..

Номер мобільного телефону …….

 

Анатолій ВЛАСЮК

 

7 квітня 2016 року

 Создан 07 апр 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником