КАРІТАСУ В ДРОГОБИЧІ - 10 РОКІВ

 

КАРІТАСУ В ДРОГОБИЧІ - 10 РОКІВ
З нагоди десятиріччя дрогобицького “Карітасу” його керівництво провело першого жовтня прес-конференцію.

На ній виступили заступники голови Наталія Голинська та отець Ігор Швед.

Взагалі-то історія дрогобицького “Карітасу” розпочалася 1994-го року, коли ним керував отець Михайло Олексяк. Після його несподіваної смерті в 2002 році “Карітас” очолив о.Ігор Козанкевич.

Нині “Карітас” має декілька структур. Це центр дозвілля неповносправної молоді “Дивовижні долоні”, Центр приятелів неповносправних осіб, Центр соціальної та психологічної підтримки дітей трудових мігрантів “Разом - сильніші!”, Центр волонтаріату Благодійного фонду “Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії”, загальноцерковний реабілітаційний центр “Назарет”, Центр-притулок для бездомних “Наша хата”, Консультативний центр з протидії торгівлі людьми, Школа сімейного консультанта, Клуб літніх людей “Жива історія” та Центр гуманітарної допомоги.

“Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії” поширює свою діяльність на шість районів Львівщини: Дрогобицький, Самбірський, Старосамбірський, Мостиський, Турківський та Сколівський. Місцеві відділення “Карітасу” створені в Бориславі, Сколе, Старому Самборі, Мостиськах і селі Волоща Дрогобицького району.

Журналістам розповіли про дивовижні історії, які відбуваються в “Карітасі”. Скажімо, тут є капличка. Хоча неповносправні діти не знають молитви, але вони мають просвітлені обличчя й плачуть, коли просять здоров’я для рідних. А одна волонтерка зізналась: “Це не я допомагаю інваліду, це він допомагає мені долати труднощі”. Чимало нарко- і алкозалежних повернув до життя “Назарет”.

Дрогобицька влада обіцяла цього року скерувати на потреби “Карітасу” 7 тисяч гривень, але ще жодної копійки не надійшло.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 04 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником