23 МІСЯЦІ БОРИСЛАВСЬКОЇ ВЛАДИ

 

23 МІСЯЦІ БОРИСЛАВСЬКОЇ ВЛАДИ




Другого жовтня бориславський міський голова Володимир Фірман провів чергову прес-конференцію. Відповідати на запитання журналістів йому допомагали секретар міської ради Ігор Мельник і перший заступник міського голови Роман Дурбак.

Мова йшла про різні аспекти життя. Насамперед Володимира Ключака, головного редактора газети “Франкова криниця Підгір’я” та інтернет-сайту “Трускавецький вісник”, цікавило, чи допоміг Міжнародний форум нафтовиків, який нещодавно відбувся в Бориславі, розв’язанню проблем. Наразі, за словами Володимира Фірмана, мова йде про декілька проектів, запропонованих італійцями.

Романа Соловчука, редактора газети “Нафтовик Борислава”, цікавили проблеми інвестування та водопостачання. Міський голова відповів, що ці проблеми розв’язуються поступово, але, звичайно, не так, як би хотілося.

Віру Шафранську із Бориславського телебачення, хвилювали питання доріг, мостів, музею-скансену й таке подібне. І тут Володимир Фірман не був оригінальним, адже все залежить від наповнювання бюджету. Якщо грошей нема, важко виконати заплановані роботи.

Кореспондент газети “Високий Замок” Олексій Дорофтей запитав, чи варто відновлювати нафтовидобуток, адже на цьому збагачуються окремі люди. Міський голова вважає, що варто, адже без цього загострюється ситуація в місті, пов’язана із загазованістю. Нафта вже виливається на землю в житлових кварталах Борислава. Крім того, про нафту можуть забути років через десять, бо людство завжди винаходить щось нове. Так що слід використати свій шанс.

Йшла мова і про ремонт дороги на вулиці Степана Бандери, який обіцяють закінчити до виборів, і про програму енергозбереження в місті, й про інші важливі проблеми.

Мене цікавили доволі прості речі. Чому, наприклад, у кожному номері газети “Нафтовик Борислава” вміщене фото  міського голови. Але Володимир Фірман так і не зрозумів, що це рецидиви радянського мислення, яким уже 40 років послуговується Роман Соловчук.

Я запитував, чому належним чином не вшановується пам’ять видатних бориславців - Стефана Коваліва, Івана Гнатюка, Євгена Титикайла. Місто може стати привабливим для інвесторів, якщо розробити туристичні маршрути. Іншими словами, слід вивчити досвід маленьких містечок Європи, які, не маючи бориславських можливостей, заробляють гроші на порожньому місці.

Говорили й про так звані подарунки від кандидатів у нардепи. Мер вважає, що їх варто брати...

 

Анатолій ВЛАСЮК



Создан 04 окт 2012



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником