ПУТІН

 

ПУТІН
Сьомого жовтня Путін відсвяткував своє шістдесятиріччя.

У радянські часи з нагоди цієї дати людей з почестями відправляли на заслужений відпочинок. Схоже, Путіну, який продовжує мислити совєтськими категоріями, спокій лише сниться.

Він мріє відновити російську імперію в рамках новітнього Євразійського союзу. Особлива роль у ньому відводиться Україні. Без України такий проект нездійсненний. Це прекрасно розуміють у Кремлі.

Нинішню українську владу методично й послідовно заштовхують до Євразійського союзу. Як практичний крок до цього - Митний союз. Янукович наразі позірно впирається, але щоденні практичні кроки Кабінету Міністрів на чолі з Азаровим свідчать саме про такий вектор розвитку.

Путіну не потрібна незалежна Україна. Нам готують роль Білорусі, на чолі якої стоїть диктатор, підпорядкований Кремлю. Одного прекрасного дня подібна роль може сподобатись і Януковичу.

Російський президент уже давно фактично став олігархом. Західні мас-медіа оцінюють його статки в 30 мільярдів доларів. Проте найбільше його хвилює нині доля лідерів, які стали жертвами “арабської весни”. Російська опозиція, як і білоруська, не може похвалитися значними досягненнями, але ж і про лівійську чи єгипетську опозиції свого часу взагалі нічого не було чути. Достатньо були іскри, аби революційно налаштовані люди змели диктаторські режими. Ні Муаммару Каддафі, ні Хосні Мубараку не допомогли багатомільярдні статки.

Путін робить ставку на силу. Росія стала фактично чекістською країною, де на багатьох адміністративних посадах опинилися вихідці із КГБ. Але гнила структура так званих правоохоронних органів може розвалитися вмить, як тільки визріє критично налаштована маса людей, здатних змести режим.

Ситуація в Україні відрізняється від російської. На щастя, ми ще не пройшли точки неповернення, за якою - диктатура, шлях у нікуди. Ми ще маємо шанс врятувати країну від режиму Януковича. І перший крок - це просто прийти на вибори, щоби проголосувати розумом і серцем.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 12 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником