КОЛЯ

 

КОЛЯ
Позашлюбному синові білоруського диктатора виповнилося вісім років.

Миколка хоче керувати Білоруссю. Батько стримує його пориви, але каже, що в тридцять років той зможе стати хорошим президентом. Отже, собі Олександр Лукашенко відводить ще принаймні 22 роки на чолі держави, яка за всіма параметрами мала би бути європейською, але за формою правління є типово азійською.

Складається враження, що Янукович в Україні не проти того, аби влада перейшла до котрогось із його синів. Вони неймовірно збагатились за останні два роки. Сам президент зміцнює так звану Сім’ю. Вже сьогодні наближені до нього люди контролюють так звані правоохоронні структури та фіскальні органи. Йде безпрецедентне захоплення інформаційного ринку, скуповуються за безцінь підприємства. Загребущі руки Сім’ї вже добралися до землі.

Приклад грузинського президента Михайла Саакашвілі, який мирно передає владу політичним опонентам, навряд чи цікавить Лукашенка та Януковича. Не для того вони йшли до влади, аби так беззубо її віддати. Та й в Грузії бачимо реформи, які в Україні та Білорусі лише імітують. Саакашвілі може спокійно йти в опозицію чи навіть на політичну пенсію, бо йому є що залишити співвітчизникам. Подібних досягнень у Януковича та Лукашенка нема.

Нема досягнень як таких і в їх старшого брата Путіна, який днями відсвяткував своє шістдесятиліття. Принаймні ще на 12 років він законсервував собі політичне майбутнє в Росії. Прагнення створити Євразійський союз, підім’яти під себе Україну, стати таким собі імператором знову ж таки на кшталт азійських керівників - ось його найближчі плани. Як подарунок на ювілей - запустили “Північний потік”. Газ іде в Європу, оминаючи Україну. Транзитні поставки через нашу державу зменшилися на 20 відсотків. Зроблено ще один крок, аби Україна була більш зговірливою й погодилася вступити до Митного союзу.

В Білорусі підростає маленький диктатор. Від білорусів залежить, чи справді він керуватиме ними. Як і від українців - чи довго над нами знущатиметься режим Януковича.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 28 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником