ФЛЕШМОБ ВІД “НАДІЇ”

 

ФЛЕШМОБ ВІД “НАДІЇ”
Мабуть, це дійство надовго запам’ятається студентам факультету іноземних мов  Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

24 жовтня перед приміщенням, де вони навчаються, вихованці та волонтери Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів “Надія” провели флешмоб. Всі разом розучили нескладний танець і станцювали його з азартом і весело.

Дійство відбулося в рамках проекту “Право має перемогти” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Перед танцювальною частиною  флешмобу доброволець Корпусу Миру США Ліза Стейнхауер презентувала діяльність Товариства “Надія”, проект, який сьогодні реалізовується, та потреби і можливості членів товариства. Говорила вона рідною, англійською, мовою, адже нещодавно приїхала до Дрогобича. Студенти добре її розуміли і неодноразово аплодували.

Відтак Ліза представила і активних учасників Товариства “Надія”, які щодня долають труднощі, що й не снилися здоровим людям. Проте вони самі, їхні батьки  загартували свою волю та вчаться  допомагати іншим людям з особливими потребами, в них багато чого можна повчитися.

За словами Лізи Стейнхауер, метою проекту є навчати не лише дітей та молодь з неповносправністю, їх близьких, а й широке коло громадськості, як людям з інвалідністю захищати свої права. “Я щодня бачу, які труднощі доводиться долати цим дітям, - підкреслила доброволець. – Треба повчитися в них мужності, наполегливості й терпіння”. На її думку, цей день має запам’ятатися багатьом не лише веселим танцем, а й як нагадування про неповносправних дітей, права яких треба захищати всім.

Ще довго після флешмобу Дрогобичем гуляли студентки з факультету іноземних мов, одягнені у фірмові майки Товариства “Надія”. Дійство їм явно сподобалося.

Метою проведення даного заходу було інформування молодих представників нашої громади про можливості, інтереси та здобутки учасників товариства “Надія”, формування у них толерантного ставлення до людей з особливими потребами.

Хочеться вірити, що вони ніколи у своєму житті не залишаться байдужими до оточуючих людей, які в тій чи іншій мірі від них чимось відрізняються, тому що  бачитимуть, перш за все, в кожній особі людину, яка має ті ж права, що і вони самі.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 29 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником