ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ

 

ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ
Дай Боже вам здоровля, мої дорогенькі! Скучив за вами. Абисьте мені ніколи не хорували!

Всьо! Нарешті тото вар’ятство си скінчило!

Нарешті маю жінку вдома! Вже Центральна виборча комісія порахувала всі голоси, а моєї Стефки нема вдома. Що за холєра? Нарешті прийшла і сказала, жи пильнувала, аби комуняки та риганали не відібрали голосів у “Свободи”. А ви як думали? Тих людисьок у дільничній комісії купа, а моя Стефка була одна від національно-демократичних сил. Навіть до кльозету не могла відлучитися! Але як вже прийшла до хати, то спала дві доби. Я вже навіть думав, що поринула в летаргійний сон.

А мій кум Місько з Борислава розказує дивні речі. Деякі члени Фронту змін у славному місті нафтовиків працювали на Віктора Конца, деякі на Ігоря Куруса, а ще одні на Михайла Задорожного. Нє, не трафляє вас шляк? Замість того, аби працювати на об’єднаного кандидата Романа Ілика, вони розбрелися по заробітках. Не подобається, пиши заяву, йди з Фронту змін - і все зрозуміло. А то не знаєш, де свій, де чужий.

А ще в Бориславі під час виборів були купи сміття. І то не де-небудь, а в самому центрі міста, де мій кумпель Місько Сендак свою резиденцію облаштував. Чомусь жоден кандидат у дупутати не зайнявся вивезенням цього сміття. Мабуть, грошей пошкодували. А й справді, вивозь його - не вивозь, воно все одно дивним чином накопичується. Влада ж замість того, аби організувати вивезення сміття, лише поїздила по зазначених об’єктах і сказала: так, справді, є сміття. А бодай вас качка копнула!

А в понеділок Міська Сендака мали копнути з роботи. Пролетів він, як фанера над Парижем, з тими виборами, і губернатор Костюк сказав: усе, Михайле, абзац, іди на пенсію! Але Місько зденерувався від поразки і від слів очільника області й захорував. А що, має право! Вже літа не ті, аби скакати на одній нозі й перед молодими кобітами фраєритися. Поки він хворіє, ніхто не має права його з роботи звільнити, навіть кум Місько Винницький, який зараз виконує обов’язки голови Дрогобицької районної державної адміністрації. Так мій кумпель Місько може й до наступних президентських виборів хорувати, а там знову вигулькне чи то з вулиці Карпатської в Дрогобичі, чи то зі Жданівки. Такого маємо веселого хлопа, дай Боже йому здоровля!

На цій оптимістичній ноті дозвольте закінчити. Аби ваші внуки жили в незалежній Україні від Сяну до Дону!

 

ФІЛЬОЗОФ МАКСИМ ГІРЧИЦЯ

ІЗ ГОРІШНЬОЇ БРАМИСоздан 31 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником