ПАЛЕСТИНА

 

ПАЛЕСТИНА
Організація Об’єднаних Націй надала Палестині статус країни-спостерігача. Це ще один крок, аби ця держава  стала повноцінним членом авторитетної організації.

Проти виступили США та Ізраїль. Ганебну, якщо не сказати більше, позицію зайняла Україна. Її представники під час голосування  покинули залу засідань. Мовляв, ми не за і не проти. Найгірше в цивілізованому світі сприймається відсутність позиції.

Це не перший недружній крок з боку України. На території нашої держави ізраїльські спецслужби викрали палестинця і перевезли його до себе в труні. Янукович промовчав.

Україна з багатьох питань міжнародного життя не має власної позиції. За таких обставин годі сподіватися, що тебе серйозно сприйматимуть як геополітичного гравця. Найбільша європейська держава, Україна могла би відігравати не останню роль у світовому товаристві, але режим Януковича ніяк не може визначитися куди він іде.

Формально йдемо до Європи. Це записано у відповідних документах, є стратегічною лінією України. Проте всі розуміють, що нинішнє українське керівництво, яке українським можна назвати умовно, все більше схиляється до Росії. Митний союз, а за ним і Євразійський - не такі вже примарні, як може видатися на перший погляд. Ось прийняли нещодавно народні депутати сумнівний закон про референдум, за яким завтра можемо опинитись в іншій країні.

Демонструючи свою слабкість і невизначеність у міжнародній політиці, Україна приречена на суцільні провали у політиці внутрішній, бо не може птах літати, якщо підбите одне крило. В слабку країну з невизначеними правилами гри інвестор не піде, а ще й в таку, де будь-який шахрай може підписувати мільярдні договори з вищим керівництвом. Це ж як треба не любити свою державу, щоб зробити такий ганебний крок!

Палестина і без України доб’ється своєї мети. Тільки, відіграючи все більш помітну роль на Близькому Сході, ця держава орієнтуватиметься на інших, а ми не матимемо надійного союзника в цьому регіоні. Протестів опозиції, яка би виступила проти ганебних дій українських дипломатів, теж щось не видно...

 

Анатолій ВЛАСЮК

 Создан 03 дек 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником