“РІЗДВЯНА СВІЧКА” ВІД “КАРІТАСУ”

 

“РІЗДВЯНА СВІЧКА” ВІД “КАРІТАСУ”
Традиційно з початком Різдвяного посту Благодійний фонд “Карітас України” продовжує щорічну благодійну акцію “Різдвяна свічка”.

Зібрані кошти спрямовані на допомогу дітям-сиротам, дітям, які позбавлені батьківського піклування, дітям з багатодітних та неблагополучних родин. Різдвяні свічки виготовляються руками людей з особливими потребами. Такі свічки розповсюджуються насамперед через церковні громади в Україні і за кордоном, також через спільноти, громадські організації, навчальні заклади і серед усіх бажаючих жертводавців.

Минулого року – в 2011 – вдалось розповсюдити 125 тисяч свічок. Зібрані пожертви через регіональні організації “Карітас України” спрямовує на допомогу потребуючим дітям-сиротам, напівсиротам, дітям з малозабезпечених і багатодітних сімей, ВІЛ-інфікованим, неповносправним дітям і молоді, дітям трудових мігрантів. Щороку завдяки служінню Карітасу збільшуються можливості надання допомоги.

Це дозволяє брати участь в літніх оздоровчих таборах, відвідувати пізнавальні екскурсії, долучатись до роботи навчальних груп, творчих гуртків в дитячих соціальних центрах, організовувати особливі свята, бути отримувачами адресної допомоги, бути ситими і зігрітими і повернутися до життя у суспільстві.

Ціль акції “Різдвяна свічка” - донести дітям звістку, що Бог і оточуючі люди люблять їх, що вони не покинуті і не забуті і до них висловлюють особливу увагу і піклування про їх майбутнє. Кожна запалена різдвяна свічка – особистий внесок в опіку соціально незахищеними дітьми.

Запрошуємо Всіх не байдужих долучитися до акції і запалити у тисячах дитячих сердець вогник Світла, Добра, Надії і Любові.

Не стіймо осторонь, а пам’ятаймо, що робимо добру справу і що спільними зусиллями ми здатні пробуджувати серця людей!Создан 08 дек 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником