“ІНФАРКТ” ПОДАРУВАВ СВЯТО ДІТЯМ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

 

“ІНФАРКТ” ПОДАРУВАВ СВЯТО ДІТЯМ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ
У понеділок, 3 грудня, в Міжнародний День інвалідів, у Центрі душпастирства молоді зібралися вихованці Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів “Надія” та дитячого сиротинця “Оранта”.

Разом з ними у залі були батьки, опікуни, працівники “Надії” та “Оранти”, а також студенти факультету романо-германської філології Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Треба було бачити дружню атмосферу, яка панувала перед початком дійства. Всі зустрілися, ніби давні знайомі, обмінювалися привітаннями, поцілунками, щирими посмішками. Скільки людяності було в цьому, чого так часто бракує людям без особливих потреб.

Керівник “Надії” Ірина Дзюрах привітала присутніх і запросила до слова колектив клубу веселих і кмітливих цього факультету “Інфаркт”. Студенти розігрували кумедні сценки, викликаючи шалений регіт і оплески в залі, грали на фортепіано й гітарі.

Але час проминув швидко і багато хто не хотів розхо-дитися. Студенти пообіцяли ще не один раз веселити дітей з особливими потребами. “Лише закличте нас - і ми прийдемо!”.

Фотографії дивіться на сайті tustan.io.ua, відеорепортаж шукайте за посиланням “Інтерв’ю Анатолія Власюка День інваліда”.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 15 дек 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником