ЛОГІКА ЯНУКОВИЧА

 

ЛОГІКА ЯНУКОВИЧА
 

Мабуть, для багатьох несподіванкою стало те, що на посаду спікера парламенту регіонали висунули Рибака, а не Лавриновича.

Звісно, Януковичу потрібна своя людина, яка могла би тримати в руках різно-шерстних депутатів. Але куди важливішим для нього є те, якими будуть результати президентських виборів 2015 року. Тому, з його точки зору, логічно, якщо Центральну виборчу комісію очолить Лавринович, про що зараз говорять.

Міністр юстиції довів свою особисту відданість президенту. Це він освячував усі законодавчі акти, які зміцнювали персональну владу Януковича, починаючи з повернення до старої Конституції й закінчуючи новим Кримінально-процесуальним кодексом, і до яких з правової точки зору виникає чимало запитань. Залишився останній акорд: зробити все можливе й неможливе, щоби юридично закріпити перемогу Януковича на президентських виборах. Лавринович для цієї ролі підходить якнайбільше. Хіба би образився на те, що не став спікером.

Парламент Януковичу не цікавий. Ні, той приймає потрібні президенту закони. Але щоб зміцнити президентську владу, слід насамперед дискредитувати Верховну Раду, що й бачимо упродовж двох з половиною років президентства Януковича і з перших хвилин роботи нового складу народних депутатів України.

Опозиція, яка не розуміє логіки Януковича, повелася на провокацію. Звичайно, шахрайству і підступності регіоналів слід давати рішучу відсіч, але головне – нав’язати свою гру, навіть знаходячись у фактичній меншості. Змогла ж це зробити Народна Рада часів Чорновола.

Будь-який хитромудрий крок регіоналів приречений на провал, якщо опозиція розкусить логіку Януковича. А вона проста, як борщ, і полягає в тому, що в нього відсутня будь-яка логіка, бо вона скерована на те, аби вдруге стати президентом.

 

Анатолій ВЛАСЮК

 

 Создан 16 дек 2012  Комментарии       
Всего 1, последний 9 мес назад
telemaster 23 июн 2017 ответить
https://livesurf.ru/promo/121886
система раскрутки сайтов
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником