ДОПОМОЖИ ІНШОМУ - СТАНЬ ПРИЯТЕЛЕМ

 

ДОПОМОЖИ ІНШОМУ - СТАНЬ ПРИЯТЕЛЕМ
 

Десятого грудня в Благодійному фонді “Карітас” Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ відбувся круглий стіл на тему “Стратегія розвитку локальної філантропії (роль Церкви, держави та громадських організацій)”.

Захід був приурочений до Дня прав людини. Його організатором виступила відома співачка Оксана Винницька, яка працює волонтером у “Карітасі”.

Керівник “Карітасу” о.Ігор Козанкевич розповів про діяльність організації, зокрема про такі структури як “Назарет” і “Наша хата”. Перша допомагає людям, які залежні від алкоголю та наркотиків, друга дає притулок безхатченкам.

Нині “Карітас” долучився до акції “Допоможи іншому – стань приятелем”. Її ідея полягає в тому, аби кожна неповносправна дитина не була обділена нашою увагою.

Велике місце під час розмови було відведене проблемі коштів, яких не вистачає на здійснення благочинної діяльності. Однак присутні дійшли висновку, що все-таки більше, ніж гроші, важить милосердя, наше ставлення до людей, які потребують опіки.

У круглому столі взяли участь і виступили соціальні працівники, депутати різних рівнів, журналісти.

На сайті tustan.io.ua шукайте фотографії та розповідь про круглий стіл у статті “Допоможи іншому – стань приятелем”, а на Ютубі вміщений відео-звіт за посиланням “Інтерв’ю Анатолія Власюка Карітас”.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 17 дек 2012  Комментарии       
Всего 1, последний 9 мес назад
telemaster 25 июн 2017 ответить
https://livesurf.ru/promo/121886
система раскрутки сайтов
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником