ВУЛИЦЯ ІВАСЮКА В БОРИСЛАВІ МОЖЕ ПІТИ ПІД ЗЕМЛЮ

 

ВУЛИЦЯ ІВАСЮКА В БОРИСЛАВІ МОЖЕ ПІТИ ПІД ЗЕМЛЮ
 

Шостого грудня цього року мешканці будинку N10 на вулиці Івасюка в Бориславі звернулися з листом до міського голови Володимира Фірмана.

Вони стверджують, що відтоді, як по їхній вулиці почав курсувати великотоннажний транспорт, був зафіксований обвал шурфа в підвальному приміщенні.

Аналогічна ситуація й у інших будинках на вулиці Івасюка, яка йде від Барабського мосту до озокеритової шахти. Стіни в цих будинках потріскані, а обвали в шурфах становлять загрозу здоров’ю і самому життю мешканців.

На час підготовки номеру до друку комісії з міської ради, яка би перевірила стан справ, ще не було. У відділі з надзвичайних ситуацій нас запевнили, що як тільки від міського голови їм поступить документ, вони цю комісію скерують. Як я зрозумів, жодної ініціативи від надзвичайників годі дочекатися.

Великотоннажний транспорт став їздити центром міста після того, як під час повені 2008 року завалився міст на вулиці Вояків УПА. Схоже, що тоді хтось добряче збагатився, не використавши за цільовим призначенням державні кошти, скеровані на ліквідацію наслідків повені, а тепер від цього потерпають мешканці вулиці Івасюка.

За іншою версією, обвал шурфів може бути від незворотніх змін, які відбуваються на озокеритовій шахті. У будь-якому випадку влада повинна взяти на себе відповідальність і засипати й забетонувати копанки й шурфи, які відкрились і поглиблюються на вулиці Івасюка, поки будинки на ній, не дай Боже, не пішли під землю.

Фотографії дивіться на сайті tustan.io.ua за посиланням “Вулиця Івасюка в Бориславі може піти під землю”, а відеорепортаж шукайте в Ютубі за посиланням “Інтерв’ю Анатолія Власюка Вулиця Івасюка ”. 

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 25 дек 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником